Wpis z mikrobloga

Zaraz zwyzywacie mnie od śmieciów ale zrobiłem sobie już 3 ci tatuaż. Jako #przegryw to dodaje to pewności siebie. Polecam każdemu z pod tagu. A i pro tip. Idzcie do laski na tatuaż, dziś miałem u gościa i rękę miał typowo męską do tego a co za tym idzie bolało w #!$%@?. 2 poprzednie robiła laska i można było spać :) #tatuaze
  • 11
@Gajusz_Fiucjusz: nieprawda, wszystko widzicie co popularne = normickie nawet nie chcecie próbować wyjść ze strefy komfortu i zmienić jakoś swoje życie. Trzeba co nieco poświecic by nie czuć się jak typowy przegryw, ale powiem że warto. Trzeba próbować, na każdego przyjdzie pora że zjawi się świnka i nie tylko, lepsza praca, hajs. Od was wszystko zależy. Ja wyrwałem się z tego błędnego koła.
#przegryw
Ja się skazywałem na samotnośc i tak planowałem życie. Byłem rasowy przegryw, tyłozgryz, manlet, brak 6 paka i pięknej atletycznej postury. A pofarciło się, sam nie wiem jak i poznałem przypadkiem różową która docenia mnie, wspiera, kocha bezwarunkowo, nie chce bym robił operacyjnie tyłozgryzu bo jej sie podobam taki jaki jestem. Nawet lubi boiler zamiast kaloryfera, fenomen. Dziewczyna takie 7/10, dzikus w łóżku, spełnienie marzeń. Walczcie kurła o swoje, znajdziecie swoją przegrywkę,
@Gajusz_Fiucjusz: Jak przekonałem się przegrywem jest się niezależnie od posiadania różowego paska. Dla przegrywów posiadanie dziewczyny to cel życia. Ale nieprawda, można miec dziewczyne a nie być w pełni szczęśliwym. U mnie z powodu rodziców i po częsci przyszłych teściów. Ale to długa historia. Ciągle mnie gniecie coś w życiu dlatego czuje się nadal przegrywem. Tatuaże pomagają mi i dodają odwagi w relacjach międzyludzkich. Nie jest łatwe życie szczególnie dla mnie
@Dare: tatuażysta sprzedał mi pro tip że patrząc na jego pracę w trakcie jakoś mniej boli, do tej pory nie patrzyłem bo zazwyczaj nikt nie lubi jak paatrzy mu sie ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i faktycznie nieco mniej bolało, szkoda że dowiedziałem sie na koniec. Ale i tak udam sie ponownie do tej samej dziewczyny co robiła dwa poprzednie tatuaże, jakos potrafiła mniej bolesnie je wykonać,