Wpis z mikrobloga

Poszukuję telewizora do 2000-2500zł, jest coś wartego uwagi? Zalezy mi na 4K pod PS5 i obsłudze DLNA. Prawdopodobnie podepne pod niego C+ Boxa jak wyjdzie spowrotem na rynek. Z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telewizory #telewizja
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dafy: nad tym Samsungiem nawet myślałem swego czasu, ale wybrałem TCL m.in. ze względu na Android TV. ;) Polecam tez podświetlenie direct Led, a nie edge Led.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dafy: od LG tak, a od TCL chyba nie :) LG jest na IPS, a nie VA. Dużo czynników się składa, poczytaj recenzje tych modeli.
  • Odpowiedz
@Dafy
Czy ja wiem, czy lepiej? Więcej nitów trochę ma to lepszy efekt HDR, za to TCL ma Dolby Vision (oglądam na co dzień i jaram się) plus różnica w podświetleniu matrycy edge Led vs direct Led na korzyść tego drugiego. Kup co Ci się bardziej podoba, jak Ci nie zależy na android TV (Samsung ma Tizena) to obojętne, ja wolałem andka na pokładzie, bo nie korzystam z boxa i to była
  • Odpowiedz
@Arthizo: Czyli jeśli wziąłbym TV z Androidem to wtedy mogę instalować wszystkie aplikacje jakie chce ze sklepu? Zależy mi głównie na C+ online, playerze no i dobrze by było żebym mógl zainstalować apkę do VPN, konkretnie ExpressVPN.
  • Odpowiedz
@Arthizo: czyli jeśli zdecyduje się na TCL nie będzie mi potrzebny np. C+ box bo będzie dokładnie to samo ale już wbudowane w TV?
  • Odpowiedz