Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się ze to bedzie dobra gra. Seria GTA jest na tyle uniwersalna ze w tym momencie naprawde ciezko cos #!$%@? wystarczy lekko ulepszyc pare rzeczy wzgledem poprzednika i to bedzie bardzo dobra gra. Plus fakt ze Rockstar jest dosc powsciagliwy w wydawaniu gier daje dodatkowy atut bo po prostu czeka sie na nowe GTA. Nie sa to assasiny ktore wydawane sa ciagiem na jedno kopyto, ale jak wiadomo teraz w
@L3gion: A ja czuję, że to będzie miazga. Gta(nie licząc ostatnich remasterów) zawsze szło do przodu. Właściwie to jedyna seria której jestem mega fanbojem i jestem przekonany, że szóstka rozwali. Jeżeli gwiazdy rocka już tyle nam karzą czekać to na bank nie wypuszczą gniota. To nie cyberpunk.
@Azter: Kiedyś nowe GTA wychodziły praktycznie co rok-2 lata i to nawet gdy po drodze był duży przeskok technologiczny (IV wyszło w 2008, ledwo 2 lata po ostatnim GTA osadzonym w świecie 3D - VCS w 2006, wcześniej to było 2001-3, 2002-VC, 2004-SA, 2005- LCS), V wyszło 5 lat po IV (a po drodze mieliśmy jeszcze 2 fabularne DLC do IV) i też było dużym przeskokiem. I tak się na to
@Thunderlane: To niestety prawda, że to już nie to R* co kiedyś. Jednak GTA to jedyna seria do której mam sentyment. Już nie gram w gierki jak kiedyś i nie śledzę rynku, nie czekam na jakiś tytuł. Ogólnie interesuje mnie tylko ta seria póki co. Zaczynałem od drugiej części i każdą kolejną jarałem się(do wydania V w 2013 i jeszcze dodania kamerki z pierwszej osoby). Nigdy nie sprawdzałem oficjalnego online od