Wpis z mikrobloga

Traktował go jak gówno... Szkoda słów


@moze_nie: Fakt faktem, najczęściej widzieliśmy, że to Harry trafiał na celowik Snape'a, ale Snape każdego traktował jak gówno, Neville też miał u niego przerąbene. Tylko jego dom miał luzy z oczywistych względów. Ten człowiek w ogóle nie powinien być dopuszczony do pracy z dziećmi, wyżywał się na każdym, był chamskim gburem, który celował w Harry'ego głównie z tego względu, że widział w nim Jamesa, czyli
  • Odpowiedz
@Lune: To że uronił łezke przed swoją śmiercią i powiedział Potterowi, że ma oczy matki nie czyni z niego dobrego gościa xD

Ja go nawet lubię na swój sposób, ale obiektywnie był jebniętym człowiekiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Campell: ojciec Harrego jak czarował swego patronusa to był w postaci rogacza czy tam też Jelenia. Harrego patronus tak samo wyglądał. Snape podkochiwał się w Lilly ale ojcem Pottera jest James czyli rogacz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silmarils: wydaje mi się że Harry poszedł do mcgonagal do jej gabinetu i powiedział ocb że snapem. I wtedy przecież zaatakowali zamek i o ile się pojedynkowali to było to na zewnątrz i Snape uciekł ze śmierciożercami
  • Odpowiedz
@Silmarils: to że był cuckiem to mnie nie interesuje xD
Snejp to po prostu jedyna w miare ciekawa postać w tym beznadziejnym i przewidywalnym jak dzieci z bulerbyn tworze jakim jest seria harry potter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz