Wpis z mikrobloga

Popuśćmy dziś wodze fantazji - jakich gier oczekujecie na pokazie Xbox & Bethesda? Starfield, Redfall czy też Forza Motorsport wydają się pewniakami, osobiście liczę jeszcze na Avowed, Contraband i kilka zapowiedzi jak Pentiment od Sawyera czy też nowe IP od The Coalition / Compulsion Games ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #xboxseriesx #xboxseries #xboxone #gry #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1651254088how4jLtaCst5Nb0jDq8BDv.jpg
  • 15
@PieceOfShit: ja od TOW się odbiłem. Liczę, że Avowed nie będzie takie hmm... drewniane? Przynajmniej dla mnie gry Obsidian takie są, mam nadzieję że pod MS dopracują technikalia.

A Starfield łykam od razu, no chyba że naprawdę wyjdzie mega crap - w co wątpię. Gierka w klimatach serialu "For All Mankind" (polecam tak btw jeśli ktoś lubi scifi i nie tylko) brzmi aż za dobrze ( ʖ̯
jakich gier oczekujecie na pokazie Xbox & Bethesda?


@Poroniec: Fallout 5
W graficznej oprawie z Fallout 3 bo było tam najbardziej widoczne, że to świat mutantów, żadna inna odsłona nie ukazała tego tak bardzo dobrze
Z questami z New Vegas - były idealne, trochę długie ale wykonanie prawie każdego na kilka sposobów było dobre
Z budowaniem JEDNEJ bazy jak w Fo4
@vulcanitu: a czemu?

Fo3 klimat, bo w NV, 4 nie ma klimatu postapo, kolorowy świat, normalne życie.
W 3 było widać skutki, rozwalone miasta, zielona poświata, ciemne i poniszczone okolice.
Wszędzie widać było skutki bomby
Questy to chyba nie magia
Budowanie wioski także

Wszystko ogarnie Unreal Engine od wersji 4 na spokojnie i to nie wstając z fotela
@Poroniec: Z takich mniej oczywistych to czekam na Indiane Jonesa od Machina Games. Gry na licencjach ostatnio robią robotę, a tutaj mamy jeszcze swietne studio. A, no i od premiery wolfa 2 minelo juz 5 lat wiec chyba najwyzszy czas na kolejna premiere. A co do nowych gier, to niech sie skupia na tym co juz zapowiedzili. A jak musza cos nowego zapowiedziec, to niech to bedzie remake Fallouta New Vegas