Wpis z mikrobloga

Ależ mnie smieszy to narzekanie na promocję obejmujące wiecej niz 4 piwa XD Wiadomo przecież zeby nie te promocje to alkoholizm w Polsce by nie istniał, a społeczeństwo byłoby zdrowe jak nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś chce pić to i tak będzie to robił, a jeśli nie dostrzega problemu to nic mu nie pomoże, nawet likwidacja tego typu promocji, ale oczywiście trzeba się poczuć lepiej bo albo sie w ogóle nie pije, albo ktoś sobie z tym problemem "poradził" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm
  • 10
@erebeuzet: poniekąd tak bo się do tego odniosłem, ale jednak ile można czytać tego typu komentarze XD Jeśli ktokolwiek tu zajrzy żeby się ogarnąć, to ani posty o tej promocji, ani negujące ją nie są mu potrzebne.
@s---k: mnie śmieszy tylko wytykanie problemu alkoholowego całemu narodowi, ze względu na jedną promocję, bo ktoś się w porę ogarnął albo nigdy nie pił XD Jakby nikogo to nie obchodzi, a tym bardziej w chorobie alkoholowej nie chodzi o poczucie wyższości. A jak ktos nie pije w ogóle to po co sie udzielać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@s---k: a proszę Cię bardzo, tylko po co to nie wiem. Bo ani to nic nie zmieni, ani nie poprawi stanu świadomości Polaków, jesli jesteś typem, ktory musi się wypowiedzieć w każdym temacie, chociaż go bezpośrednio nie dotyczy, to współczuję
@s---k: znaczy kompletnie co innego jeśli ludzie to robią w taki sposób jak ty. Mi chodzi tylko o to śmieszne poczucie wyższości ludzi, którzy z tej promocji nie korzystają, albo nie pija w cale ( ͡° ͜ʖ ͡°)