Wpis z mikrobloga

@Thronstahl: "gdzie byliście 8 lat temu" -totalna chamówa, ale jak przygłupy nie miały argumentów żeby bronić zbrodni Ukrów, tak teraz już mają kretyńską odpowiedź.
BTW wczoraj w ostrzale Makiejewki zginęło dziecko, cztery ranne. Dla was to też orki? Targowisku w Doniecku to obiekt militarny?
  • Odpowiedz
@maciusuper: Targowisko w Doniecku to był wybuch zwykłej bomby, Rosjanie tego potrzebowali, żeby zrobić mobilizację w Donbasie. Jak mogło zginąć dziecko w Donbasie?! Przecież Rosjanie ewakuowali stamtąd wszystkie dzieci, było o tym głośno w rosyjskiej telewizji.
  • Odpowiedz
ale jak przygłupy


@maciusuper: Przygłupy nie rozumieją prostej rzeczy. Jeżeli masz rozum i odrobinę godności, to gardzisz rosją. Nie musisz nawet lubić Ukrainy do tego. Nie musisz nawet kibicować Ukrainie, choć jest to pożądane, bo kibicujesz wtedy sobie (chodzi o to, ile zapłacisz za to, żeby napchać sobie kichę, bo Ukraina produkuje dość sporo żywności - a do tego wojna negatywnie na to wpływa).
  • Odpowiedz
@Nie-mam:

Targowisko w Doniecku to był wybuch zwykłej bomby, Rosjanie tego potrzebowali, żeby zrobić mobilizację w Donbasie. Jak mogło zginąć dziecko w Donbasie?! Przecież Rosjanie ewakuowali stamtąd wszystkie dzieci, było o tym głośno w rosyjskiej telewizji.

Ci kretyni próbują wcisnąć ściemę, że inwazja jest uzasadniona, bo Ukraińcy od 8 lat bombardują tam cywili i zginęło ponad 13 tysięcy cywilów, w tym tysiące dzieci. Jakiś czas temu to sprawdziłem.

W sumie wszystko,
  • Odpowiedz
oho widzę onucowa ofensywa. Wypad


@michciu: zastanawiam się jak tacy jak ty mogą spojrzeć nas siebie w lustrze. Ale w sumie sumienie można zapisać długo, zwłaszcza jak wszyscy w koło tak robią.
  • Odpowiedz
: zamknij oczy na zbrodnie wojenne


@maciusuper: Bo jak powszechnie wiemy, rosyjscy żołnierze to wzór cnót rycerskich. Ich władcy są prawi, sprawiedliwi, uczciwi i nie są małpami, które dostały brzytwę.

Tego uczy nas historia.

80 lat temu takie bałwany wierzyły pewnie w to, że "polscy oficerowie uciekli do Mandżurii".
  • Odpowiedz
Bo jak powszechnie wiemy, rosyjscy żołnierze to wzór cnót rycerskich. Ich władcy są prawi, sprawiedliwi, uczciwi i nie są małpami, które dostały brzytwę.


@inozytol: Japończycy, Niemcy, Ukraińcy, Turcy, Belgowie i wszyscy inni którzy mają ludobójstwa i zbrodnie na koncie się zmienili. Tylko nasi aktualni wrogowie Rosjanie ciągle tacy sami, tak mam mówią w tv, co za przypadek.
  • Odpowiedz
Targowisko w Doniecku to był wybuch zwykłej bomby, Rosjanie tego potrzebowali, żeby zrobić mobilizację w Donbasie. Jak mogło zginąć dziecko w Donbasie?! Przecież Rosjanie ewakuowali stamtąd wszystkie dzieci, było o tym głośno w rosyjskiej telewizji.


@Nie-mam: wg. Twojego toku myślenia Rosjanie w 3 miesiącu pełnoskalowej wojny podkładają bombę żeby ogłosić mobilizację? W Tworkach internet podłączyli?
  • Odpowiedz