Wpis z mikrobloga

Mirki! Wołam o pomoc!

Znajoma chyba #!$%@?ła się w scum. Skusiła się na jakieś inwestycje krypto. Została poproszona o założenie konta i przelanie kasy na takim portalu: https://primemaxearners.com/

Jak dla mnie to jest wał, bo ta strona nie jest nawet zindeksowana w Googlach.

Moja prośba: Czy ktoś miałby czas się nad tym pochylić i zobaczyć co to za gówno? A może jakieś info o tym? Bo ja nie bardzo, a chcę głupiej pomóc.

#!$%@?ła 5000PLNów...

#kryptowaluty #crypto #bitcoin #scum #skam #glupierozowepaski #rozowepaski #potrzebnapomoc
  • 13
@scroller: sprecyzuj, bo tam sie noe da wplacac plnow, wiec nie wplacila kasy (co pozwalalo by jeszcze dyskutowac o ewentualnych opcjach co dalej) tylko wyslala krypto na podany tam adres.

#!$%@? na stronie rejestracja bez weryfikacji nawet maila xD mozna wpisac co sie chve i masz "dostep do platformy". No legit #!$%@? xD

Ja po dzis dzien jak wplacam na SWOJE konto binance, to przy wiekszych kwotach śle pilota 100zł a
mazaken - @scroller: sprecyzuj, bo tam sie noe da wplacac plnow, wiec nie wplacila ka...

źródło: comment_165115719842n1rfn7IIebSNYDC0An7K.jpg

Pobierz
@scroller: bez obrazy dla koleżanki ale iq to ona ma chyba 5 letniego dziecka, kto normalny wpłaca od razu takie sumy na jakieś gownostrony. Ja strony takie jak Binance na początku mocno sprawdzałem, konta na ledgerze sprawdzałem wpłacając kwoty typu 5 zł a ta #!$%@? od razu 5k. Pozdro xd