Wpis z mikrobloga

#gry #wiedzmin3

Do tej pory nie rozumiałem tych memów i heheszków o pytajnikach w Wieśku. Teraz już wiem, że ogarnianie wszystkich zajmuje ze sto lat( ͡° ʖ̯ ͡°)

Levelowanie IMHO też jest dosyć powolne, jakieś protipy dla pierwszaka?
  • 16
@vulcanitu: Misje poboczne i zlecenia jeśli zależy Ci na levelowaniu :)

Aczkolwiek nawet wtedy gra nie jest wybitnie trudna. Grałem na trzecim z czterech poziomów trudności i wykonywanie większości misji wystarczyło. Potem nawet omijałem już pytajniki (a dodam że omijałem misje gwintowe i kompletowanie rynsztunków, wtedy już w ogóle levele latałyby jak szalone) :)
@vulcanitu: Zagospodaruj sobie sporo wolnego czasu. Mimo obecnie piątego przechodzenia gry to "siądę na chwilę, zrobię questa" zajmuje lekko 2 godziny ( ͡ ͜ʖ ͡).
@vulcanitu: Poziomy nabija się głównie wykonując zadania. Im zadanie bardziej zbliżone do Twojego poziomu, tym więcej expa dostaniesz. Najlepiej punktowane są zadania z głównej linii fabularnej.
Na początek rozwijaj jedno drzewko umiejętności. Zainteresuj się perkiem "smakosz" na samym początku, ułatwia sprawę leczenia, jak jesteś biedny i nie masz jeszcze jaskółki.
@vulcanitu: protip to nie czyść mapy z pytajników bo się znudzisz, jeżeli akurat obok jakiegoś przechodzisz, ok można zerknąć ale dla mnie bez sensu jest czyszczenie dla samego czyszczenia, szczególnie, że większość to pierdoły
@vulcanitu: przechodziłem kilka razy i chyba ani razu wszystkiego nie wyczyściłem, bo po pewnym czasie staje się to tak męczące, aż obrzydza tę grę. nie marnuj na to czasu, zrób wszystkie misje i zlecenia, a pozostałe rzeczy olej
@vulcanitu: jeśli już masz chęć czyścić pytajniki to poszukaj w necie mapki, które z nich niosą ze sobą jakieś fajne misje poboczne. Bo tłukąc 30-ty raz gniazdo utopców szybko możesz się znudzić :)

A znudzić się nie możesz bo po podstawce dopiero zaczyna się fajna rozgrywka, do tego czasu musisz być świeży :D
@vulcanitu: Ociąganie się jak najbardziej wskazane, pytanie ile starczy Ci zapału żeby badać wszystko :)

Ja na początku tez latałem po wszystkich pytajnikach, ale potem miałem już dość odwiedzania wszystkiego :)

Wytrwałości życzę, jeszcze dużo dobrego grania przed Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu wedlug mnie ważną zasadą jest robic misje w takiej kolejnosci ze robimy misje pokolei od najnizszego sugerowanego lvl, ja robiłem tak ze jesli mam misje na lvl 5 8 12 i 14 to wiadomo ze przechodzimy od 5 do 14, ale najpierw robilem najnizsze misje ze zlecen, pozniej najnizsze z zadan pobocznych a na koncu fabule, czyli jesli mamy 5 lvl w zleceniu, 7 w pobocznym i 10 w fabule to
@vulcanitu a i polecam wszystkie miecze zbroje znalezione i kosztownosci chowac do tych skrzynek gdzie itemy sie teleportuja i sprzedac to wszystko dopiero wtedy gdy bedziesz w touissount czy jakos tak w tym miescie w krew i wino bo tam kowale i płatnerzy dadzą Ci za to najwiecej kasy, a kasa sie przyda jesli chcesz robic arcymistrzowskie rynsztunki, wiadomo jak potrzebujesz kasy na biezaco to mozna cos tam sprzedac, ale polecam sobie