Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: nie mogę się zgodzić. Integry są teraz całkiem niezłe, szczególnie na odrobinę droższych mobo. Dobre słuchawki pozwalają wyciągnąć sporo szczegółów. Szczegółnie jeśli słuchasz typowo wokalnych kawałków albo jazzu. Trąbki i perkusje zabrzmią na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DurzyHarakter30: tak swoją drogą największą wadą takich słuchawek jest fakt, że teraz będzie Cię razić jak trafisz na płytę, która ma skopany mastering. Tego już się nie odsłyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś się szarpnął na DACa, to polecam spróbować Tidal HiFi przez miesiąc.
@LisiaRumba: wiem, ale w otwartych we firmie nie posłucham a tym bardziej idąc ulicą więc to nie moja bajka, moja bajka to dobre ANC i dokanałówki, ewentualnie na dokanałówki i jeszcze nauszne z dźwiękiem bez przesunięcia w czasie

w ogóle to szukam urządzenia zdolnego nadawać na raz to samo na BT i przez przewód, istnieje coś takiego w ogóle czy trzeba samemu projektować? :)
@LisiaRumba: Przesiadłem się z zamkniętych steelseries artics 3 BT na AKG702 i powiem, że prawię nie zauważam bym miał słuchawkina głowie, w ogóle mi się uszy nie męczą. Gdzieś na necie widziałem słuchawki 2w1 z odłączaną "klapką" i można z otwartych zrobić zamknięte i odwrotnie
@login-jest-zajety: Z tego co się orientuję, to raczej nie ma takich urządzeń, ale nie jestem zbyt mocny w temacie nadajników/odbiorników bluetooth. Jakbyś coś takiego znalazł, to wołaj, bo nie powiem, że mnie nie zaciekawiło to pytanie. (ʘʘ)