Wpis z mikrobloga

Od miesiąca mam trzyletnią kotkę "widmo" cały dzień siedzi gdzieś schowana ciężko wystraszona, wychodzi zjeść, do kuwety i się chowa, za to w nocy lata po całym domu, zaczepia moje inne koty, chce się z nimi bawić, nawet przychodzi do łóżka i śpi ze mną, ale gdy tylko zauważy że się obudziłem to leci gdzieś się schować... Stosuje za namową wykopowiczow feromony. Ale już do tej sytuacji nie mam sił mentalnych, martwię się skąd jej takie zachowanie.


#koty #pokazkota
Pobierz tabarok - Od miesiąca mam trzyletnią kotkę "widmo" cały dzień siedzi gdzieś schowana ...
źródło: comment_1651067349Z7d1OhOUGSBLcr09u5hUDY.jpg
  • 8
@meh0wski: Najpierw muszę ją złapać, szybsza jak Usain Bolt, ale właśnie tak myślałem by udać się do weterynarza, choć cały czas liczyłem że to stres.
@Magdozaur: oczywiście że robiłem socjalizację, koty moje akurat lubi szczególnie towarzystwo sfinks, śpią czasami obok siebie, więc chyba nie tu kłopot.
@tabarok: ale słodka UwU bym tulił jak nigdy matko święta piękny kiciuś AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

co do zachowania musisz ją przekupić :D łapówka zawsze skuteczna
@tabarok: może ta słodzinka potrzebuje więcej czasu niż miesiąc. Masz ją od kociaka czy to już dorosły kot? Wiadomo co przeżyła w swoim kocim życiu? Ja zrobiłabym profilaktyczne badania i jeśli ze zdrowiem wszystko Ok to siedzieć, czekać, obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piszesz, że przychodzi spać do Ciebie a to już dobry znak, może to wyjątkowo nieśmiały egzemplarz i zaczyna od małych kroków. Cierpliwości :)

Edit.