Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #fcbarcelona z dnia 26.04

✅ Oficjalnie: Araujo 2026! Umowa z obrońcą zostanie przedłużona | blagruana.pl

✅  Czołowy włoski klub chce sprowadzić Miralema Pjanicia. Bośniak otwarty na powrót do Serie A | meczyki.pl

✅  Marca: Frenkie de Jong nie wyklucza odejścia z Barcelony. Holender rzekomo nie czuje się już tak dobrze w klubie. | fcbarca.com

✅ Jordi Alba jedynym piłkarzem, który nigdy nie był zmiennikiem u Xaviego Kataloński lewy obrońca po raz ostatni został pominięty przez Ronalda Koemana w 8. kolejce na Wanda Metropolitano | fcbarca.com

✅ FC Barcelona planuje rewolucję. Lista życzeń jest bardzo długa. "Zostaną użyte wszystkie dźwignie finansowe”. Dziennik "Sport" zapowiada rewolucję kadrową w Barcelonie | meczyki.pl

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnejFollow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Będę wdzięczny za śledzenie aplikacji w profilu fejsbukowym lub twitterowym

#fcbarcelona
  • 1
  • Odpowiedz