Wpis z mikrobloga

Czy na swoje konto w bitcurexie mogę wpłacać pieniądze z różnych swoich kont, czy tylko z tego z którego wykonałem pierwszy przelew? Co jeśli zrobię przelew z cudzego konta? Powiedzmy że ktoś mi jest winny pieniądze i nie chce tracić czasu na dwa przelewy i podaje mu wszystkie dane do przelewu na bitcurex. Nie będzie problemu?

I od razu, czy może ktoś polecić dobrą giełdę do BTC w UK (najlepiej z szybką obsługą LLOYDSa, ale nie koniecznie).

#bitcoin #bitcurex #bitcoinowyjanusz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaziq: Ale tylko tego z którego wykonałem pierwszy przelew czy jeśli mam 3 konta na siebie to mogę z każdego? Jeśli przelew pójdzie z cudzego konta to odbije się i wróci do nadawcy czy zaginie w czasoprzestrzeni?
  • Odpowiedz
@Ma5TeR: Tak jest u nich na stronie:

Przelew z rachunku osób trzecich.

Wpłata na konto w serwisie Bitcurex może być wykonana wyłącznie przez właściciela konta, a jej celem jest dokonywanie transakcji kupna/sprzedaży w serwisie bitcurex.com.

Ja wpłaciłem od kolegi, minął już 2 tydzień a pieniądze jeszcze do niego nie wróciły.
  • Odpowiedz
@arczer: localbitcoins mi nie odpowiada. Poszukuje normalnej giełdy z natychmiastowymi transakcjami jak na bitcurex.

@JakubSzwedo: Dlatego szukam odpowiedzi od innych którzy wysyłali. Chyba zrobię przelew na 10 zł od kogoś i sam sprawdzę czy dojdzie.

@zaziq: A wszystkie dane były poprawnie wpisane? Bo wpłaty oni chyba po nicku w tytule przelewu identyfikują, więc problemu nie powinno być.
  • Odpowiedz