Wpis z mikrobloga

Wczorajszy optymizm kredytyciarzy zgasł dzisiaj jak zapałka. Pocztytali trochę, zobaczyli że nadal są po kule jako dłużnicy i znowu czują się jak gówno <3 powodzonka :)


@rowerowyrajd: kredyciaz here. I nie musisz mi zyczyc powodzonka bo bede sie mial dobrze nawet jak st00pki wzrosna x2.

Wystarczylo myslec jak sie cos robi.

Teraz popcorn+cola i czeam na kolejny standyp jaszczempia. I reakcje na niego :P
  • Odpowiedz
dlaczego? Słyszałem, ze mają miec jakies wakacje kredytowe i rzad ma im dopłacac 2000 zł?


@TheMostWanted: ta, ale tylko ci co sa w "trudnej sytuacji finansowej"

Wyjasnienie:
Tyklo ci co nie mysla i nie wiedzieli co to znaczy "wziac kredyt"

Ja bralem kredyt z glowa wiec mnie to nie obejmie. Ja bede doplacal do wyborcow pisu.
  • Odpowiedz
co to znaczy w "trudnej sytuacji finansowej"?


@TheMostWanted: A o to juz pytaj rzadu albo czekaj na konkretne przepisy (ustawy czy tam rozporzadzenia)

Chodzilo im o to ze jak ktos ma problem ze splata raty to inni sie na niego zrzuca. Ale jak ktos probemu nie ma to bedzie se placil sam. Taka to sprawiedliwosc. Myslales to plac - nie myslales to rzad pomoze - ale pamietaj kto ci pomogl i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dlaczego? Słyszałem, ze mają miec jakies wakacje kredytowe i rzad ma im dopłacac 2000 zł?

@TheMostWanted:

Jakieś tam wakacje mają być, rząd nic nie będzie dopłacał. Fundusz Wsparcia Kredytobiorców działa od 2015 r., nic nowego nie wymyślili.
  • Odpowiedz