Wpis z mikrobloga

@Szyniasty: Mi się w sumie podoba taki minimalizm, jakoś fajniejsze to mi się wydało od kolejnej paczki pełnej randomowych słodyczy z promocji w pobliskim supermarkecie ;d
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: No list trochę #!$%@? :D Aczkolwiek też jak czytam te na siłę pisane 3 strony wypełnione dokładnie tymi samymi śmieszkami, przesłodzone, prawie identyczne w co drugiej paczce której zdjęcia są wrzucane na mirko, to taki zwięzły, wydrukowany list ma jakiś taki urok :C Tym bardziej że pasuje do minimalistycznego upominku.
  • Odpowiedz
@Shaki: (#) ja bym wolał słodycze z promocji w pobliskim supermarkecie, do tego 3 linijki listu? Wygląda jak żart. Urok? Wygląda jak treść pocztówki. Jak dla mnie paczka robiona na odwal się.
  • Odpowiedz
@Boomkin: ten breloczek kosztuje 5 zł jak nie mniej. Rozumiem że ktoś może nie mieć pieniędzy. Ale można by nawet głupiego łabędzia z origami zrobić i juz by było inaczej. A koszt zerowy. I nie ma usprawiedliwienia na takie coś. Albo zapisujesz się i wysyłasz cos lepszego albo nie zapisujesz się w ogóle i oszczędzasz ludziom takiego widoku.
  • Odpowiedz