Wpis z mikrobloga

Jaja jak berety :)

Zdzir gada na lajwie z Wiką:
1) potwierdza że nie mógłby być w związku z laską która może tak #!$%@?ć swoją przyjaciółkę
2) wymienia zdzirowatą Oliwkę jeśli Wika zgodzi się na przytulix :)

Poczta z Raju - Oliwka do Dominiki: "Droga Dominiko, niestety nasze początki nie zaczęły się kolorowo. Chciałam Ciebie poznać bliżej, bo czułam od Ciebie dobroć oraz bardzo przyciągało mnie też, że Ty także jesteś tańcerką. Jesteś dla mnie jak starsza siostra mimo krótkiego czasu jaki tu spędziłyśmy. Bardzo dobrze wspominam każdą chwilę spędzoną z Tobą - te przykre oraz te szczęśliwe. Czekam na Ciebie aż się zobaczymy z utęsknieniem. Buziaki, Oliwia"
Moja opinia - jakbym był kobietą to nie chciałbym mieć w swoim otoczeniu takich starszych sióstr czy przyjaciółek:)

Zasada działania tajemnicy:
1. Osoba która chce powierzyć tajemnicę w pierwszej kolejności upewnia się i prosi o informacje zwrotną że tajemnicy nie przekaże dalej. Potem dopiero mówi tajemnicę.
2. Oliwka najpierw wypaplała (bez konsultacji ze Zdzirem) większości dziewczyn "tajemnicę" a potem wychodząc z pokoju był rzucony tekst w stylu "tylko cśśśśśśś"
3. Wika miała w 100% rację mówiąc "ja jej niczego nie obiecywałam"

Elizka jest niby zła bo wypaplała od razu Jayowi... sorry ale ja swojej żonie też mówię często "poufne" informacje - mój team to "ja i ona". To akurat wydaje mi się normalne że mu o tym powiedziała. Biorąc pod uwagę jak przekazała "tajemnicę" Oliwka to ta tajemnica mogła powędrować absolutnie wszędzie - pewnie do puszki pandory już wszyscy w hotelu będą wiedzieć.

PS: rozbraja mnie chęć podzielenia się tą informacją z tak dużą ilością dziewczyn - było zrobione specjalnie i z premedytacją. Biorąc pod uwagę jak bardzo fałszywa była na lajwach przez ostatni tydzień to wg mnie chciała zaznaczyć pozostałym dziewczyną że "zaklepane". Nie zdziwiłbym się nawet jakby Oliwka dała mu dupy w strachu przed tym że pójdzie do Wiki - mi się wydaje że to taki typ laski.

#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@Dromodron: dlatego napisałem że to wina formy w jakiej Oliwka przekazała tajemnicę - tak się tego nie robi. Prawie połowie uczestników w HP przekazała informację - traktować można to jednoznacznie szczególnie że najpierw przekazała tą informację, a potem na korytarzu robiła z tego niby tajemnicę. Wika miała rację mówiąć "ja jej niczego nie obiecywałam" - żadna z dziewczyn niczego jej nie obiecywała.
  • Odpowiedz
@kipman1: jak Ty komuś nie obiecujesz dyskrecji, to latasz i gadasz wkoło z kim ten ktoś się przespał? No raczej nie. To było ewidentnie w celu wzbudzenia sensacji. Co oczywiście nijak nie tłumaczy Oliwki.
  • Odpowiedz
@Marjaewa: jak nikomu nie obiecuję dyskrecji to dla mnie taka informacja jest jak pogoda na jutro - nie musze z nią latać nigdzie, ale nie traktuje tego jako jakiegoś tabu. Jeden kit - mam nadzieję że teraz będą w HP dymy - np. Kondziu coś odwali.
  • Odpowiedz
@kipman1: hmm, no wiesz są takie informacje, które zasadniczo mają charakter poufny. Czy to informacje o czyjejś chorobie, problemach rodzinnych czy pożyciu seksualnym. Dla mnie to jakoś naturalne, że nie paplam o tym tak jak o pogodzie. Ale może jestem jakaś staroświecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kipman1: ale to raczej naturalne że jak ktoś z kim jesteś w kolezanskiej relacji przekazuje Ci tajemnice to zatrzymujesz to dla siebie. To że Żmija powiedziała Jayowi dla mnie jest naturalne ale że powiedziała Marice i Konradowi jest jej zwykła chęcią podjudzania ludzi. Co rozumiesz przez stricte poufne? Miała sporządzić dokument na piśmie z napisem tajne przez poufne i dać im do podpisania? Chyba trochę naciągacz tu niepisane zasady międzyludzkie
  • Odpowiedz
@Lolek1011: tez juz było, ze to pewnie o tacce a nie o Panamczyku.
A co do tajemnicy to gdyby to np. Marika wygadała, to bylby post hańbiący ją na pół ekranu ale, że to Żmija to trzeba usprawiedliwić. Śmieszne
  • Odpowiedz
@kipman1: dokładnie, to wszystko potwierdza zachowanie oliwki przy barze jak kuba pyta jej czy powiedziała innym - ten uśmieszek zdradza wszystko, ona się szczyci tym co zrobiła jednocześnie zaznaczając teren. Mnie rozbraja to ze zawsze jak facet wygada wszystkim ze poruchal to jest wielkie oburzenie, co za wiesniak, chwali sie stosunkiem i jakie to nieuprzejme wobec damy. Oliwka zrobiła coś takiego i cisza ;) akurat Kuba w tym przypadku chciał
  • Odpowiedz