Wpis z mikrobloga

@Pepega: Ale te zakola to naprawdę wymysł wykopków - nigdy nie zwracałam na nie uwagi, bo to powszechna rzecz, dopiero przez czytanie o nich na wykopie zaczęłam je zauważać i czasem kiedy widzę gościa z zakolami, zastanawiam się, co o nich myśli i czy mu przeszkadzają xD
  • Odpowiedz
@Pepega: No i co ci ostatecznie po akceptacji, jak nadal będziesz sam jak palec albo trafisz w jakiś bankomatowy związek, gdzie wyjdziesz na tym co najwyżej jako ten co przepłaca? Spojrzenie na temat z różnych punktów widzenia to na pewno nie jest mocna strona kobiet.
  • Odpowiedz
@Pepega: zakola nie mają znaczenia, tymczasem pół miliona kobiet siedzi na grupie fb "włosing"

Czyli logika jest taka - kobiety mają obsesję na punkcie swoich włosów, ale u faceta nie mają one znaczenia.

A ja np. nie lubię palić papierosów, więc u mojej partnerki nie ma to znaczenia

Fuck logic
  • Odpowiedz
@feegloo: @choochoomotherfucker Mając 18 lat poszedłem zrobić zdjęcie do dowodu usłyszałem od fotografa, że mi współczuje szybkiego wyłysienia i żebym miał godność i golił się na łyso.

Gdy miałem 21 lat, na weselu 4 lata starszej siostry jej znajomi myśleli że jestem jej starszym bratem :)

No ale wykopki same sobie wkręcają. Zakola przecież nie mają znaczenia, to wszystko to wykopowe urojenia.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:
1. to, że Ty nie zwracasz uwagi, nie znaczy, że reszta społeczeństwa myśli podobnie.
2. to, że nie jesteś świadoma, że zwracasz uwagę nie znaczy, że jej nie zwracasz ( )

a tak na poważniej,
  • Odpowiedz
@Pepega: Jestem zakolakiem z dziada pradziada co widać po miniaturce i powiem wam szczerze ze do 21 roku życia jakikolwiek związek z kobieta to była abstrakcja, serio szlo wyczuć ze dziewczyny brzydziły się jakiegokolwiek kontaktu ze mną kiedy próbowałem przekroczyć granice bycia kolega, o Tinderze nie wspominam bo nie ma o czym
  • Odpowiedz
@feegloo: Zresztą z tych badań wynika też np., że mężczyźni z zarostem byli uważani za mniej atrakcyjnych - a ja akurat lecę na brodatych, więc xD Ciekawe, czy kiedyś dotrze do przegrywów, że takie badania nie świadczą o tym, że dla 100% kobiet coś jest atrakcyjne lub nie.
  • Odpowiedz
@Pepega: Lubię różnych mężczyzn z brodą, nie trzeba być chadem, żeby się podobać. Tak samo, jak istnieją faceci, którzy lubią dziewczyny rude/z dużym biustem/wysportowane/w okularach itp. i reszta wyglądu ma dla nich mniejsze znaczenie, taki trochę fetysz.
  • Odpowiedz