Wpis z mikrobloga

mogło go rozłączyć i gra bot, jak odpali grę to będzie miał szansę się dołączyć ponownie.


@KurzeJajko: Nie ma tu "botów" zastępujących graczy. Samolot po prostu leci przed siebie na tych samych ustawieniach jakie były przy odłączeniu gracza. Także, otrzymanie szansy na ponowne wejście do bitwy jest czymś co często nie ma miejsca. Gracze są w wielu wypadkach wyrzucani bez powodu, po czym dostają crewlocki, i brak możliwości powrotu do
  • Odpowiedz
Koleś jest w bitwie, a na liście graczy wyszedł.


@Marcin3005: Właśnie go nie ma w bitwie bo nazwa gracza jest ciemna. Został jedynie samolot w takim stanie jakim był gdy gracz znalazł się poza bitwą. Traktowany jest jako nieaktywny, czyli tak samo jak zniszczony pojazd, z tym wyjątkiem że jest szansa by stał się ponownie aktywny w wypadku gdyby otrzymał szansę na powrót do gry, tak długo jak ktoś inny
  • Odpowiedz
@filip8192: Lol. Jaki z Ciebie gość. Na liście jest ciemny, tak jak mówię i mi to właśnie potwierdziłeś. W bitwie jednak występuje na jasno i gra (czego nie zauważasz) bo masz problemy ze wzrokiem.
  • Odpowiedz
W bitwie jednak występuje na jasno


@Marcin3005: Nie "nie zauważam tego", tylko o tym nie piszę, bo jest to oczywiście nieistotne. Jeśli napisałem o tym że kolor jest ciemny, to znaczy że na jakiejś podstawie to napisałem. Na podstawie drugiego zdjęcia który sam wstawiłeś. To czy tag nad pojazdem jest jasny czy nie, nie jest oczywiście związane z aktywnością, a z tym czy pojazd jest zniszczony, czy nie, co nie
  • Odpowiedz
@filip8192: Ty po prostu nie załapałeś w czym rzecz. Specjalnie dla Ciebie napisze jeszcze raz. Pierwsze zdjęcie przedstawia gracza EnottikRus, obecnego w grze. Jest, walczy, wykonuje manewry. Drugie zdjęcie pokazuje, że go w bitwie nie ma. Nawet jakby zginął to by miał zaliczoną śmierć, ale on ma zero zginięć. Zdjęcia są sprzeczne i wykonane w odstępie 5 sekund.

Nie pisałem nic o aktywności. Polemizujesz z twierdzeniem, które nie padło.
  • Odpowiedz
@Marcin3005: jako gracz którego wywala z bitew bo mam lte tylko to potwierdzam że moje pojazdy zostają jak szybko net się ogarnie to potrafię ponownie wskoczyć do bitwy, zwykle na 5s przed rozwaleniem mnie xD
  • Odpowiedz