Wpis z mikrobloga

@olekturbo: @thority: Jakby tak było to Legia dawno by miała upaść. Paradoksalnie Legia w następnym sezonie znowu będzie się bić o mistrza i ludzie nie zauważą że problem dalej nie został rozwiązany w zły zarządzaniu, bo przecież wszystko wróciło do formy.
  • Odpowiedz
@thority: Ale tu nie chodzi o transfery. Idąc drogą że tylko transfery nas uratują to właśnie nie będzie naprawianie błędów i pogłębianie tego co mamy. Wisła właśnie myślała że transfery ją uratują a chyba właśnie Legia nie chce podzielić ich problemu. Recepta jest prosta. Zajmowanie miejsc TOP 3 i awansowanie co roku do Conference League a potem wyrabianie tam najlepszego wyniku. I nawet brak mistrzostwa nie jest problemem, bo najpierw
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: ale ta drużyna nie ma aktualnie kadry i mentalu na top 3. Josue, Wszołek (ok i może Kapustka jak wróci do pełni formy) i kto jest jeszcze? Kto będzie dogrywał nieistniejącej dziewiątce poza nimi? Sokołowski ze Sliszem? Kto zadba o spokój w tyłach? Wieteska z Rose? Stal Mielec zagrała dzisiaj lepszy mecz niż my. Z Oskarem Zawadą na ataku i ręcznikiem w bramce.
Ja oczywiście chcę top 3, by
  • Odpowiedz
@thority: Ale jakoś z tymi zawodnikami potrafili mieć kilka meczy z rzędu bez porażki i to z drużynami które nas lały na początku sezonu. Skoro jest 1,5 na transfery to trzeba je wydać mądrze czyli właśnie np. na obronę. A z przodu dać w końcu zagrać komuś młodemu. Przecież Szymański czy Karbownik właśnie tak zaistnieli. Jak Włodarczyk przepracuje cały obóz z nowym trenerem i będzie grał od 1 minuty w
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: Strzałek to moja osobista nadzieja na następny sezon. Fajnie, gdyby miał zmiennika, Pekhart pewnie odejdzie więc pewnie znowu trzeba będzie kogoś szukać w młodzieży.

Kilka meczy bez porażki- jasne. Ale to charakteryzujesz ekipy takie jak Cracovia czy Jagiellonia- nieobliczalnych średniaków, którzy mogą z każdym wygrać i przegrać. Na top 3 trzeba przebudować CAŁĄ obronę, pół pomocy i cały napad. No ja ci powiem, że niewiele we mnie optymizmu. Pamiętaj,
  • Odpowiedz
@thority: Dlatego ja chcę by chociaż mieć tych porażek max 9 a nie 16. A co do innych klubów poczekajmy zobaczymy. Czy te kluby pomogą w rozwoju naszej ligi i nabiją punkty czy odpadną od razu i dalej będziemy się bawić tylko w naszym ogródku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@perasperaadopelastra: te wszystkie "zgody" to śmiech na sali. Kilku hoolsów się zebrało, bo akurat robili wspólnie szemrane interesy. Jeszcze ta zgoda z Pogonią była o tyle ok dla zwykłego kibica, że faktycznie obie drużyny dość często grały razem w ekstraklasie, mecze przyjaźni, fajna atmosfera na trybunach. Z drugiej strony jakiś BKS Bielsko-Biała. Co to #!$%@? jest za klub? No ale wiadomo, panowie H sobie tak wymyślili, to jest zgoda i
  • Odpowiedz