Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie rozumiałem czemu rodzice na siłę pchają dzieci do szkoły. Nienawidziłem tego, mialem katar, kaszel, gardło mnie #!$%@?ło, a mamusia drze ryja abym wstawał do szkółki, bo jak ja biedny sobie poradzę z nadrobieniem zaległości, szkoła najważniejsza i #!$%@?. Jak już jakimś cudem wyszła mi gorączka to nawet do lekarza szedłem i wtedy udało mi się ominąć te lekcje. Posiedziałem w domu tydzień, ale nawet gdy nie wyzdrowiałem w pełni i już mamusia mnie pchała do #!$%@? szkoły, a później inni z klasy się patrzą jak anon który cały tydzień był chory przychodzi dalej z katarem i kaszlem i każdy się na mnie gapi jak na kosmitę i unika jakichkolwiek kontaktów. Nie wiem jak można tak bardzo mieć #!$%@? w zdrowie bachora, może u mnie to jest jakiś wyjątkowy przypadek, ale no ja na pewno nie posyłałbym dzieciaka z kaszlem i katarem do szkoły. #zalesie ##!$%@? #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62657bff8804c9d07732f2fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pchają do szkoły aby na te kilka godzin odpocząć od bachorów. Od tego waszego #!$%@?, darcia ryja, bałaganu, pisków, wrzasków, sraczki od byle czego. Emocjonalnych dramatów przewyższających dzieło stworzenia. No i żeby się poruchać na spokojnie jak was w domu nie ma.
  • Odpowiedz
@2564:

Pchają do szkoły aby na te kilka godzin odpocząć od bachorów. Od tego waszego #!$%@?, darcia ryja, bałaganu, pisków, wrzasków, sraczki od byle czego. Emocjonalnych dramatów przewyższających dzieło stworzenia.


ale OP nie pisze o pchaniu do żłobka tylko do szkoły () w tym wieku to wlatuje komp aż matka wróci z pracy, wielka udręka dla rodzica xD
  • Odpowiedz
AnalogowyPaw: O to tak jak moja stara, zesrała by się z tą #!$%@? szkoła, musiałem #!$%@? jakieś cyrki z grzejnikiem i termometrem żeby zostać w domu jak dziadek z drugiego końca Polski przyjechał. Potem przyszła szkoła średnia i nadrabiałem wagary xd
Ale co się dziwić, stary poszedł do roboty z gorączką bo szkoda L4 brać bo premia, no i skończył z zapaleniem płuc

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Samo przebywanie z gówniakiem w domu 24/7 to juź udręka. Matka z ojcem też potrzebują odpocząć. A gnój przed kompem też potrafi być upierdliwy, i zachowywać się jak takie co powinno pójść jednak do tego żłobka.
Myślisz że twoi starzy nie mając cię dość, jak siedzisz cały czas w domu?
  • Odpowiedz