Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi bo mam wszystkie DLC chyba już z 1k w tą grę wpakowałem, ale nie mam jednego DLC tego Leviathan bo miał same negatywne oceny na steam, kupiłem Orgins, i mi się podoba. Trochę mnie boli, że nie mam tego jednego, opłaca się czy nie?
#eu4
  • 14
@RexxarHell: Nikt nie pytał ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na takich stronach jest taniej niż normalnie, ponieważ wykupują one grę na różnego rodzajach promocjach i sprzedają za cenę wyższą niż kupili ale nadal niższą niż normalnie, jakiś tydzień temu była duża promocja na humbling bundle na wszystkie dodatki.
Co do legitności się nie wypowiem bo nigdy nie korzystałem, pewnie zależy z jakiej strony kupujesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcin3005: masz rację, że to jest zbyt op. Powinna jak już być możliwość budowy decyzją za 10k dukatów czy coś w ten deseń. A nie, że na start wybrane państwo dostaje dodatkową "tradycję" przez budynek bo to są tak duże bonusy jakby to była dodatkowa tradycja.
@RexxarHell: To akurat zależy bo są monumenty, które są bardzo dobre takie jak Alhambra, Bangkok czy Malta, a są słabe takie jak Himeji, Fuji czy Ambras. No i żeby ulepszyć monument do poziomu 3 musisz wydać co najmniej 8.5k dukatów.