Wpis z mikrobloga

@maslan63: Gratki, kurka to może i ja bym miał szansę o V-IV powalczyć mam co prawda marne 1600, ale wiblem wcześniej ponad 1700 w Rapidzie i jakoś 1670 w blitzu w peaku i spokojnie w takim tempie jestem w stanie powalczyć nawet z zawodnikami +300pkt. Nigdy nie byłem na turnieju więc na pewno siła gry przy szachownicy by spadła plus nie grywam gier dłuższych niż 10min co na pewnie też by
@CyganAnonek: V wbijasz spokojnie, ja próbowałem wbić tę IV, bo no nie wiem, mi zalezy by jednak grac te dluzsze tempa na zywo wiec no musialem miec IV.. teraz cel III :D No ale mysle, ze spokojnie wbijasz V. @Dawidk01: No na zywo zupelnia inna gra, tak szczerze to na zywo sie chyba tylko tak dobrze skupiam.. + inaczej nie wiem.. na zywo to jednak figury maja swoja wage, a
@maslan63: ja byłem na 1 turnieju na żywo i miałem wrażenie, że ludzie grają bardzo ostrożnie, żeby nie podwalić, przez to dużo ciężej mi się grało niż w necie, bo ja umiem zyskać przewagę tylko jak przeciwnik coś podstawi xd
są jakieś wymogi w turniejach, że w klasykach trzeba mieć np. IV kategorie?


@Dawidk01: Nie wiem czy rozumiem pytanie ale niższe kategorie można uzyskiwać tylko w turniejach z tempem partii co najmniej 30 min a wyższe co najmniej 60 min.
@Here_we_are: @maslan63: no to nieźle, ja jeszcze bez kategorii, ale zmobilizowaliscie mnie, i do końca roku trójka musi wpaść xd chociaż no ciekawe jak to bedzie z turniejami, bo w łódzkim tak średnio mam wrażenie. W maju jest jeden o IV i V kategorie, ale mi akurat nie bardzo pasuje.