Wpis z mikrobloga

@LittleSis: Mój FACET kiedy się na mnie zagapi, to włazi w słupy albo ludzi. Jest też mistrzem komplementów, uraczył mnie wczoraj jednym który brzmiał "Nie chcę już wchodzić w słupy i ludzi. Jedyne w co chcę wchodzić to w CIEBIE".
Nie sposób było tego nie docenić więc postanowiłam to upublicznić. No MISTRZ!

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blogger: nie ma rzeczy NIEMOŻLIWYCH ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się dałam złapać. Odpowiednia sytuacja, podbija gość pewny siebie i wie, że akurat ta PANNA znudzona już jest nadmiernym nadskakiwaniem ze strony płci przeciwnej. Wiec strzela daremnym, przereklamowanym komplementem a ona w śmiech. W końcu ktoś oryginalny i Witam PANA ¯\_(ツ)_/¯

Wiosny w sercu życzę!
  • Odpowiedz
nie ma rzeczy NIEMOŻLIWYCH ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się dałam złapać. Odpowiednia sytuacja, podbija gość pewny siebie i wie, że akurat ta PANNA znudzona już jest nadmiernym nadskakiwaniem ze strony płci przeciwnej. Wiec strzela daremnym, przereklamowanym komplementem a ona w śmiech. W końcu ktoś oryginalny i Witam PANA ¯_(ツ)_/¯


@LittleSis: To brzmi JAK Twoja WIZJA idealnego podrywu w wykonaniu idealnego przyszłego CHŁOPAKA.

Ale w ogóle
  • Odpowiedz
@Ytarka: Wysiadam z karuzeli pod tytułem "Rozmowa z @Ytarka" bo nie lubię rozmawiać z ludźmi emanującymi złą energią. Powodem, że wystosowałaś wiadomość mając na celu atak mojej osobowości jest to, że:
1. Masz c-----y dzień (oby nie życie) i szukasz kogoś na kogo próbujesz przelać swój c-----y nastrój.
2. Zazdrość bo to najczęściej kieruje ludźmi.
Nie sposób jednak nie docenić Twojej umiejętności d-----------a, bo szczerze mnie rozbawiłaś "Karuzela
  • Odpowiedz
Trochę histeryczna reakcja


@Ytarka: znaczy się trafiła.
Nie musisz być zjadliwą starą panną.
Przecież jest tyle chłopaków, którzy by chcieli .... Cię tylko przelecieć, bo jesteś tak toksyczna, że uciekają.
  • Odpowiedz