Wpis z mikrobloga

@Lune jeśli chodzi o Raków to według mnie jest zdecydowanie większe prawdopodobieństwo że przepchną te pozostałe trzy mecze kolanem i zdobędą komplet punktów, niż to że Lech nie wsadzi sobie sam kija w szprychy.
@van-der-staas: jeden błąd w meczu z wisłą sędziego na korzyść. Gdyby nie błąd sędziego w meczu z legią na niekorzyść to już by temat mistrzostwa był zamknięty. Ale kłam dalej o pomaganiu lechowi przez sędziów, zostało to obalone wielokrotnie i nawet wyszło, że z trójki pogoń, lech i raków najwięcej sędziowie pomagają rakowowi. To fakt a nie opinia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lune: nie mówię o tym, że sędziowie pomagają Lechowi, tylko o tym, że ten ma śmiesznych kibiców napinaczy. Wypominasz Rakowowi słaby mecz, zapominając o kompromitacjach Lecha. Biorąc pod uwagę słabość Legii i potencjały ekip to temat mistrzostwa powinien być dawno zamknięty. Nie jest, bo Lech ma w swoim DNA gen porażki. Już nie macie #!$%@? dość?
@van-der-staas: masz ból dupy że po słabym meczu rakowa napisałem że to słaby mecz rakowa.
Idź mieć ból dupy gdzie indziej bo szkoda z tobą dyskutować.
Napisałbym że raków ma śmiesznych kibiców, ale dzisiaj was było ledwo 4000 na niewypełnionym w całości kurniku, więc cięzko mówić o kibicowaniu w czestochowie xD