Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: a ja wczoraj obejrzałem film (nigdy nie grałem w gry, i z wiedzą że to "tombraider bez cycków). I Wam powiem że film mi sie podobał. Tak, był mega nielogiczny i naiwny miejscami ale 120 min akcji w sam raz na filmik z piwkiem 8 chipsami ( ͡ ͜ʖ ͡)
ta ostatnia to kompletnie mi się nie podobała.


@szymon465: Przyznaje się szczerze, że trzecia część leży w szufladzie i czeka na kolejną zimę [od wiosny po jesień nie mam kiedy grać] ale dwie pierwsze mi się mega podobały.

a jakieś podobne gierki?


@marcinka: Wydaje mi się, że nie ma. To są dwie najbardziej kultowe serie.

a ja wczoraj obejrzałem film


@Poldek0000: Też bardzo chętnie obejrzę, czekam na dogodny moment
@Mega_Smieszek: To jest gra stworzona dla niedzielnych graczy-takim ludziom na pewno się spodoba. Jeśli ktoś gra trochę więcej, zna trochę tytułów i szuka czegoś chociaż trochę innego/oryginalnego/głębszego w gameplayu to się zawiedzie. Ja wytrzymałem z 2,5 godziny gry, zawiodła mnie na każdym polu (poza grafiką)
@Mega_Smieszek: oczywiście no-offence, gry mają bawić i jeśli ci się podoba to super, wiadomo :) Mam dwóch kolegów żyjących grami, dziesiątki platyn itd. no i z ich pomocą wciągnąłem się po wielu latach w gierki. Przeszedłem sporo tytułów i w między czasie czekałem na Uncharted w wersji 60fps (sugerowałem się wybornym the last of us, w końcu to ci sami twórcy). Wspomniani koledzy mi odradzali czekanie i wydawanie pieniędzy na Uncharteda