Wpis z mikrobloga

W sobotę rosyjska rakieta trafiła w jeden z bloków mieszkalnych w Odessie na południu Ukrainy. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób, a 18 zostało rannych. W nocy z soboty na niedzielę agencja Ukrinform podała, że w ataku zginęła między innymi Waleria Głodan i jej trzymiesięczna córka Kira.


Ciekawe kim było pozostałe 6 ofiar. Pamiętajcie, śmierć mężczyzny to kwestia biologiczna, śmierć kobiety to metafizyka, spotkanie z najwyższym.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn
  • 27
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: jedna kobieta i 100 mężczyzn nie odtworzy populacji
100 kobiet i jeden mężczyzna tak

lewacka równość to jedno, ale w kontekście demograficzno-biologicznym kobiety są ważniejsze od mężczyzn
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: moja hiperbolizacja jest jedynie skrajnym przykładem pokazania dlaczego to kobiety się ratuje na wojnie, a mężczyzn wysyła na śmierć

póki mężczyźni nie będę mogli rodzic dzieci, albo sztuczne inkubatory nie będą mogły tworzyć dzieci z samych plemników/z niczego - tak właśnie będzie

polecam poczytać o wojnie paragwajskiej
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Każdemu się serce kraje jak słyszy wiadomość "dziecko zginęło". Dziecko to symbol niewinności, czystości. Nie skalane złem tego świata.
Nie wstyd Ci że ktoś musi ci tłumaczyć? W sumie nie odpisuj mi nawet.
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Ja ci odpowiadam jak to widzi większość społeczeństwa i nie będę wchodzić z tobą w dalszą dyskusje, jeśli ktoś zachowuje się jak przedszkolak to tylko ty, co udowodniłeś swoimi pytaniami i swoim postem. Miłego dnia.
  • Odpowiedz