Wpis z mikrobloga

#seks #przegryw #dickpill

Od kilku miesięcy poznałem osobę, która mnie zachwyca. Mądrością, wiedzą ogólną jak i specjalistyczną, ogarnięciem finansowym, osobą z którą mogę porozmawiać o czym tylko chcę. Choć ostatnio to już nas kolana bolą :)

Jest to człowiek już po 40, ustatkowany bez długów, z własnym mieszkaniem i małą firmą, uwielbiam w tej osobie wszystko, sukienki jakie nosi, mimo, że długie i nie odsłaniają jej pięknych nóg. Sposób poruszania się, chodzi z gracją, piękne jędrne ciało, pomimo posiadania własnej lokalnej firmy - ma dużo czasu na trening i dbanie o siebie. Czasem odnoszę wrażenie, że nie pracuje, bo co chwile jakieś wycieczki, zajęcia sportowe, sympozja naukowe. Treningi codzienne, zabiegi medycyny estetycznej. Poznaliście kiedyś kobietę, która samym ubiorem i biżuterią Was doprowadzała do szaleństwa? Ja tak właśnie mam, biżuteria złota, delikatna z motywami religijnymi często, ale widać, że bardzo droga.

Do tego jest to niesamowicie obrotny człowiek który swoją charyzmą potrafi zachęcić ludzi do oddawania ich własnych pieniędzy na jego cele i ambicje zawodowe - człowiek charyzmatyczny obdarzony ogromnym urokiem. Cele te realizuje i pomaga lokalnej społeczności (obecnie zaangażowanie na 100% w Ukrainę). Nasze rozmowy mogą trwać godzinami, patrzymy sobie głęboko w oczy, rozmawiamy o życiu codziennym, filozofii, sensie życia, potrafimy razem się śmiać i milczeć. Nie nudzimy się ze sobą nawet w niedziele, gdy nie powinienem przeszkadzać. Spędzanie czasu razem nawet w ciszy sprawia, że cały w środku drżę, każdy dotyk dłonią osoby którą moje serce pokochało, sprawia, że mam rumieńce, pocą mi się dłonie a tętno przyśiesza!

Mało tego, zachęca mnie ona do rozwoju duchowego jak i fizycznego, dla niej zmieniłem sposób ubioru, żywienia, dużo ćwiczę i czytam. Może to dla Was śmieszne, ale nawet potrafimy świetnie się bawić czytając bardzo grube książki, w tym jakieś 2 tomowe obszerne bajki :) Nic to, my cieszymy się sobą, śmiejemy się razem przy winie. Nawet to, że musimy się troszkę ukrywać, przełożony tej osoby, choć jest w podobnym związku nie akceptuje nas, mówi, że mezalians to źle wróży na przyszłość - zgadza się, jestem biedny, ale za to ubogi.

Nie widzę w niej wad, pomimo długiej znajomości, jest tylko jeden problem - seks. Z tego co mi wiadomo, jest to osoba niezwykle doświadczona a ja, jednak miałem niewiele partnerek, boje się, że zarówno umiejętnościami jak i "wyposażeniem" nie sprostam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mirki, nie będę owijał w bawełnę. Ksiądz Proboszcz Jacek to świetny mężczyzna i nie wiem czy go zaspokoję moimi 21.37 centymetrami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5