Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam 16 lat i chciałbym przekazać psychiatrze, że przyjmuje #benzodiazepiny jednak mam pytanie czy orientuje się ktoś czy fakt taki #psychiatra może przekazać rodzicom? W stanie zagrożenia zdrowia i życia lekarz może poinformować rodzica jednak nie jestem pewny czy przyjmowanie benzodiazepin się w to wlicza.

#psychiatria #nerwica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626446ce1a57726c6d2fe7e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Psychiatra jest po to zeby Ci pomoc. Według mnie to mów mu o wszystkim , chociaż to niewygodne to ułatwi mu to dalsze leczenie ciebie a i tobie wyjdzie przyszłościowo na plus... Lekarz nie moze powiedziec o tym twoim rodzicom bo obowiazuje go tajemnica lekarska . Moze ja zlamac tylko gdy wyrazisz na to zgode lub zachowanie tej tajemnicy zagraza twojemu zyciu. Branie benzo wg mnie nie zagraza zyciu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Obowiązuje go tajemnica lekarska. Dla pewności zapytaj go o to czy gdybyś mu o czymś powiedział, a nie chciałbyś aby się dowiedzieli rodzicie, to czy im powie. Jesteś niepełnoletni, to nie wiem jak to ma się prawnie w takim przypadku.
  • Odpowiedz