Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Mieszkam na stałe zagranico i do polski przyjeżdżam pare razy do roku. Serio przytłoczyła mnie ilość powiadomień które dostaje od RCB podczas pobytu które nie są sytuacjami „emergency”.

Przecież to prowadzi do tego ze ludzie ignorują takie wiadomości i jak coś się stanie to nie odczytają.

Dla porównania ja w tym roku dostałem 3 wiadomości od tutejszego RCD: jak był mega sztorm i alarm czerwony, jak w bliskiej okolicy płonął
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
O nie, poinformowali, że całkowicie zmienia się system i format nadawania, co za mali ludzie!

@Kapitalista777: Dobra, to co RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) ma wspólnego z informowaniem ludzi o odbiorze TV?
  • Odpowiedz
@xfin: Odpływ widzów od TVPis jest rażącym zagrożeniem dla obecnego rzadu dlatego alert RCB.

Inna sprawa, ze cwaniaki są ponad każdym prawem. Nawet zmiana głupiego sygnału odbędzie się bez nich, bo jakiś Janusz nie kupi dekodera a przecież musi mieć prany mózg od rana do wieczora. Teraz Janusz z Grażynka albo zapłaci 100zl za dekoder, albo będzie miał do wyboru TVP1, TVP2, TVP INFO czyli już totalnie zidiocieje od tej propagandy.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Ja dzisiaj czułem niepokój jak otwierałem SMS od Alert RCB. Ale tym sposobem oduczają takich jak ja prawidłowych odruchów. A do czego im telewizja? Musiałbyś posłuchać mojego ojca (wiem, wstyd się przyznawać…). Emeryt który czasami zapomina jak wysłać zdjęcie przez Whats app cytuje newsy z wiadomości jak prawdę objawioną. Dzisiaj miałem wykład o kontrolerach lotów. Dlatego ja zawsze powtarzam, że mogę im wybaczyć wiele rzeczy, ale tego co zrobili z
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-tvn-dvb-t2-hevc-dvb-t-naziemna-telewizja-cyfrowa-ostrzezenie-komunikat

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-dvb-t2-hevc-tvp-tvn-polsat-emitel

Tak jak pisał kamikaze. TVP dostało zgodę na odroczenie przejścia na nowy sygnał do końca 2023 r. Szacują, że to około 3-4 mln widzów, około 1,7 mln gospodarstw i całkiem przypadkiem wybory są planowane na listopad 2023 r. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: Gdzie tu masz info o TVP?
Potwierdzasz, że na wykopie siedzi pełno dzbanów co starsze pokolenie najlepiej by zakopało.

To, że ty jako dziecko, nie oglądasz TV bo się w dobie internetu urodziłeś, nie oznacza, że nie ma w tym kraju milionów ludzi którzy czerpią swoje informacje z TV.
TV naziemna, udostępniana przez państwo, przestanie działać na starym sprzęcie więc dobrze, że o tym informują.
  • Odpowiedz