Wpis z mikrobloga

ale z drugiej strony, skoro jakiegoś mistrza kierownicy przed przekraczaniem prędkości albo innym łamaniem przepisów powstrzymuje tylko widok policji to się dwa razy zastanowi jeśli będzie wiedział, że zawsze gdzieś tam może ta policja sobie jeździć obok niego gdy on nawet tego nie widzi.


@januszdoe: to może kamerke w Twoim domu zamontować na podglądzie policji żeby ktoś sprawdzał czy przypadkiem nie bijesz żony? Zawsze lepiej mieć takiego bata nad sobą wiedząc że zawsze ktoś może patrzeć prawda?

Co za różnica czy za łamanie przepisów zatrzyma cię policjant w oznakowanym radiowozie czy w zwykłym
  • Odpowiedz
Można wtedy bez przypału odwalać na drodze jak nie widać radiowozu w okolicy.


@niebiesko-niebieski: i gdy nie ma zagrożenia to dokładnie tak powinno być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie ma kamer w Twoim domu to możesz bić swoją żonę.
  • Odpowiedz
Od tego jesteśmy ludźmi że potrafimy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze


@sorek: Pamiętaj też że Polacy uwielbiają pełnoletnie niesprawne auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem pewien czy się zgodzić gdy na stopcham czy polskiedrogi widać co innego

I czasem jazda ponad "dowzowloną" prędkość jest zupełnie normalna tak jak wtedy gdy jazda ponizej dozwolonej prędkości jest normalna (np. podczas śniegu itp)


Tu mi się
  • Odpowiedz
Nie jestem pewien czy się zgodzić gdy na stopcham czy polskiedrogi widać co innego


@maad: na tych serwisach 90% wypadków to jest:
- gość wymusił chociaż miał czas na reakcje,
- #!$%@? opony bo ludzie oszczędzają na najważniejszych rzeczach (nawet w nowych autach).
  • Odpowiedz
@sorek: o jezu jak zwykle na wykopie białe albo czarne myślenie. Albo totalna „kontrola” albo w ogóle, nigdy nic pomiędzy. Ładne urojenia ale jakoś nie maja przełożenia na bezpieczeństwo i ilość wypadków na polskich drogach xD
  • Odpowiedz
jakoś nie maja przełożenia na bezpieczeństwo i ilość wypadków na polskich drogach xD


@januszdoe: ale celem życia nie jest przeżycie.

Jak chcemy zmniejszyć wypadki to wrzućmy wszystkim kaganiec 30km/h i wypadków będzie jeszcze mniej ;)
  • Odpowiedz
@sorek: twoim tokiem rozumowania nie powinno być w ogóle przepisów drogowych bo to kaganiec który ogranicza ludzi którzy za cel życiowy maja nie tylko jego przeżycie :)
  • Odpowiedz