Wpis z mikrobloga

Zamowilem airpodsy z amazona i przed chwila przyszly. Sprawdziłem nr seryjny i na stronie info ze nie zarejestrowane czyli okej, ale w ustawieniach telefonu mam gwarancje do 23.01.2023 czyli nie 12 miesięcy. Miał tak ktoś?

Zamawiane nowe, przyszły zapakowane oryginalnie. Amazon polski.

#apple #airpods
  • 7
  • Odpowiedz
@kakaraper: mam tak samo z Beatsami - Flex i Buds Studio. Te pierwsze kupiłem w lipcu i już nie mam gwarancji. Też nie wiem skąd skrócenie gwarancji. Może trzeba skontaktować się z supportem Apple by poprawili (przy Xboxie też miałem krótszą gwarancję i wystarczyło skontaktować się z supportem).
  • Odpowiedz
@kakaraper: ja kupowałem niedawno w media markt i tez było "krócej" niż zakupiłem. ale na stronie mogłem "zarejestrować" zakup. podałem tam datę faktycznego zakupu i zaktualizowało mi gwarancje tak jak być powinno
  • Odpowiedz
@kakaraper: Mi po aktywacji w ogóle nie odpaliła się gwarancja xD dzwon na support, załatwia temat. Trochę beka była bo Polska babeczka mówi przyjdzie typ od gwarancji ale on po angielsku umi czy to będzie panu przeszkadzać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nxtp: Nie miałem żadnej gwarancji do aktywowania. Maca łączyłem z icloudem i od wtedy się zaczynała gwarancja, telefon to samo. A słuchawki otworzyłem i się połączyły i działają. Uzupełnię może faktycznie na stronie tej gwarancji i zobaczę. Najwyżej będę dzwonić na support.
@Faley: Dzięki za info.
  • Odpowiedz
@kakaraper: Mi wczoraj przyszły AirPods Pro z media expert i miałem gwarancję jedynie do 1 marca 2023, ale przez stronę Apple sprawdziłem gwarancję i poproszono mnie o podanie daty zakupu i wszystko się ładnie zaktualizowało.
  • Odpowiedz