Wpis z mikrobloga

@pablosik: ja nie kupowalbym tego nawet po 100 zl, ale rob co chcesz. Mozesz zagrac pod odbicie, ale po co tak ryzykowac? Kierunek jest póki co jeden + ludziom fundy tak obrzydziły ten walor ze nawet przy tak wysokich
spadkach nie ma popytu.
@pablosik: ja nie kupowalbym tego nawet po 100 zl, ale rob co chcesz. Mozesz zagrac pod odbicie, ale po co tak ryzykowac? Kierunek jest póki co jeden + ludziom fundy tak obrzydziły ten walor ze nawet przy tak wysokich

spadkach nie ma popytu.


@OrkWojownik: Wziąłem i policzyłem metodą oślinionego palca, że prędzej czy później odbije powyżej 150. Najpewniej w okolicach gorączki spowodowanej jakimś trailerem Wieśka czy coś. ¯_(ツ)_/¯

Mimo wszystko
@pablosik: Zanim wjedzie trailer wiedzmina 4, to akcje spadną do 70zł, żeby podskoczyć do 90. Produkcja tej gry to minimum 7lat a w tym czasie nic. Brawo na zamrożenie kasy.


@Mizeria: Mamy jeszcze wyniki finansowe za GoGa i dodatek do CP w drodze wiec tu może być szansa. Ew jakieś inne gry które im zrobi to studio z USA które jakiś czas temu kupili. Jak wchodzą w Unreal Engine to