Wpis z mikrobloga

@xyzzy: No tak jest i co z tego?
Gdybym miał jakikolwiek talent plastyczny i chęci, to do tego obrazka dodałbym jeszcze większego człowieka po lewej stronie, czarnoskóry w zielonym mundurze, który w jakiś "śmieszny sposób" (podobny do jedzenia pałeczkami z pudełka) morduje ludzi, a na jego plecach siedzą takie małe ludziki wskazujące na chińskiego zbrodniarza jak na tym memie pic rel.
JustTheDude - @xyzzy: No tak jest i co z tego?
Gdybym miał jakikolwiek talent plasty...

źródło: comment_1650632009nLsoU9vPm8QzUVZbUIIv8Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JustTheDude: niestety twój czarnoskory w zielonym mundurze ma ten problem, że jest zmyślony, w przeciwieństwie to pana xi, jednego z największych zbrodniarzy w historii ludzkości a na pewno naszych czasów
  • Odpowiedz
@xyzzy: No co ty nie powiesz, wojny w Afryce nie ma? Czy po prostu tak bardzo cię nie obchodzi tamten kontynent, tak bardzo jak mediów nie obchodzi zbrodniarz kubuś puchatek?

@JustTheDude: Tutaj chodzi o międzynarodowy ład światowy. Gdzie w afryce masz wojnę w której jeden kraj najechał na drugi z zamiarem zbrojnego zagarnięcia części i zmiany granic reszty jego terytorium?
  • Odpowiedz
@surlin: A czy kubuś puchatek najechał kraj zamieszkany przez Ujgurów z zamiarem zbrojnego zagarnięcia jego części i zmiany granic reszty jego terytorium?

Nie, ale on jednak jest tutaj na ty śmiesznym freethinkerskim obrazku przedstawiony i pasuje tu tak samo jak bezosobowy czarnoskóry watażka mordujący cywilów i innych watażków w Afryce na wcale nie mniejszą skalę.
  • Odpowiedz
@surlin: A czy kubuś puchatek najechał kraj zamieszkany przez Ujgurów z zamiarem zbrojnego zagarnięcia jego części i zmiany granic reszty jego terytorium?

@JustTheDude: Królestwo Ujgurskie upadło w 1876 roku i od tego czasu prowincja Xinjiang (gdzie mieszka większość z nich) jest częścią terytorium Chin.
Bardzo "świeży" ten przykład podałeś.

tu tak samo jak bezosobowy czarnoskóry watażka mordujący cywilów i innych watażków w Afryce na wcale nie mniejszą skalę.

@JustTheDude: Tu nie chodzi o mordowanie cywilów
  • Odpowiedz
@surlin: Ja podałem ten "świeży" przykład? Popatrz na obrazek i co tam jest na nim? Puchatek mordujący ludzi, a aktualnie morduje Ujgurów, więc to ja podałem ten przykład? Cały obrazek jest przecież o tym, że o Ukrainie media trąbią, a o zbrodniach w chinach milczą.

Ani mi, ani w tym obrazku nie chodzi o burzenie ustalonego porządku światowego, więc odwykopuj się ode mnie, bo to co bajdurzysz jest totalnie nie
  • Odpowiedz
Ani mi, ani w tym obrazku nie chodzi o burzenie ustalonego porządku światowego, więc odwykopuj się ode mnie, bo to co bajdurzysz jest totalnie nie na temat. Nawet z tobą nie zacząłem dyskusji, tylko z OPem na temat obrazka [...]

@JustTheDude: Dwa posty wyżej napisałeś do mnie, i tylko do mnie, napisałeś odnosząc się do mojego postu który zacytowałeś. Ja Ci odpisałem, po czym Ty napisałeś, że nie pisałeś do
  • Odpowiedz
@surlin: Nie, napisałem, że z tobą nie zacząłem dyskusji, choć fakt nie doprecyzowałem (mój błąd), bo chodziło mi o to, że to ty mi odpisujesz na moje mój post odnoszący się do kogoś innego.
  • Odpowiedz