Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: ...się nie zawiodłem na Jezusie...

Leżał w kałuży krwi na podłodze. Jak się później okazało, zakrwawiona była też pościel w łóżku. Muzyk został przewieziony do londyńskiego szpitala. Diagnoza: udar krwotoczny, czyli wylew krwi do mózgu.
  • Odpowiedz
Za takie słowa powinny być jakieś konsekwencje. Piętnujemy ludzi którzy zalecają witaminę C jako kurację nowotworu, do listy należy dopisać też świrów leczących choroby psychiczne klęczeniem na kamiennej posadzce
  • Odpowiedz
@Disturbia00: @JohnnieWhite: @Stallion45: @renkaboga: @renkaboga: @trespasser:

Mój wujek cierpi od 25 czy więcej lat na dwubiegunowe, podejście miał takie jak Muniek. Że psycholog, psychiatra jest dla ludzi ,,słabych" a spowiedź czy modlitwa jest rozwiązaniem. Efekt taki że przez rozwój choroby i manie został sam. Żona odeszła, dorosłe dzieci nie chcą się z nim kontaktować, bo się wytrzymać z nim nie dało albo depresja albo mania z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Precypitat: wydali nowa płytę. Mazurek dzisiaj strasznie gowniano poprowadził wywiad. Zaczął od pytania go o wojnę na Ukrainie, a potem o to czemu nie komentuje wojenek popisowskich xD
  • Odpowiedz
@topola_osika szczerze mówiąc to byłam mentalnie w najlepszym stanie będąc wierząca. Teraz uczucie bezsensu świata, osamotnienie, brak nadziei na życie po śmierci itp powodują zawsze jakiś podświadomy pod-stan depresyjny

Trochę to przykre. Wszechświat jest ogromny, tyle rzeczy niewiadomych wciąż czekających na odkrycie, a Tobie do sensu istnienia jest potrzeba jakaś wiara w ludzkie wymysły? Wiesz co jest po śmierci? To samo co przed narodzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz