Wpis z mikrobloga

Widzowie i fani szęsto pytasi się mnie czemu Menel jak żre to wykrzywia swoją mordę do tyłu jak kura gdy dziobie ziarno, Czemu jest to prawdopodobnie najohydniejszy widok jaki można sobie wyobraziś. Dlaczego nie umie jeść jak cywilizowany człowiek tylko wybausza oczy i żre łapami jak ostatnia świnia, albo ruski żołnierz. Anowłaśnie... Otóż Uszaty Bydlak od dzieciństwa był karmiony właśnie w taki sposób i inaczej ten BęcV nie potrafi. Poste i logiszne myślenie, no ale to trzeba myśleć głową a nie dupą(na brodzie) Tojes teras modne. Z drugiej strony to chciałbym zobaszyś jak oni razem z Kołdrą żarli te kińskie sajgonki w tym lokalu. Jestem pewien że obsługa lokalu niegdy nie widziała takiego cyrku. Ryż, surówki i sajgonki w 50% spadały dookoła ich otworów gębowych. I straszno i śmieszno. BENC! #bonzo
PonuryBatyskaf - Widzowie i fani szęsto pytasi się mnie czemu Menel jak żre to wykrzy...

źródło: comment_16506219308z0nru1amY0NvcetJ8GK2a.gif

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@THERMOKAD: To prawda. Zamierzam sobie je przy pomnieś tego typu wieczorem jak wrócę z a'la prasy ( kolega znowu nie chciał się zamieniś, a materiały akat dojechały). Nie wiesz finie czy te filmy nie są obecne na Netflix, Prime Video, HBO czy inne CDA? Imiego dnia
  • Odpowiedz