Wpis z mikrobloga

Hej.
Szukam winnych mojego zatrucia pokarmowego. Od wczoraj mam straszną wodnistą biegunkę. Nie przechodzi.Dreszcze oraz silne bóle jelita grubego na górnej,środkowej części brzucha. Nie podobają mi się monstery wyglądające tak jak poniżej. Gdy je kupiłam to wyczuwałam posmak podobny do oleju rycynowego/rybi. Podejrzewam je bo wczoraj rano wszystko było ok. Dopiero po wypiciu dwóch puszczek zaczęły dziać się jaja.

Co w takim wypadku robić bo dzisiaj rano dzieje się dalej to samo =/

#zdrowie #pytanie #pomocy #dieta #monster #jedzenie #jedzzwykopem
SlonskoBaba - Hej.
Szukam winnych mojego zatrucia pokarmowego. Od wczoraj mam strasz...

źródło: comment_1650615624Hl9t4wfrB6QdyTVfhTaqLo.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: Raczej na bank to może być od monsterów.Kiedyś miałem maraton,że codziennie przez tydzień czy 2 tygodnie piłem monstera i też zaczęły się problemy z brzuchem.I nie pije już w ogóle.Syf.

: nie pij tego gówna

(σ ͜ʖσ)
Może zadzwoń do lekarza albo idź to coś poradzi.Albo wypij jakiś rumianek,dziurawiec,mięta,krople żołądkowe? No ale jednak wolałbym nie doradzać,więc do lekarza dzwonić i tyle.Zdrowia.
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: ktoś Cię zaraził, dookoła wszyscy teraz mają sraczkę, ktoś chory mógł podrapać się po zmasakrowanym zadzie a później dotknąć tej puszki którą Ty do ust przyłożyłaś... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poczytaj o Rotawirusach, Kalicywirusach i Adenowirusach - nie tylko Korona straszna.
A poza tym daj spokój Monsterkom, weź coś na gorączkę i pij dużo, po 2 dniach na powinno puścić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pretensje kierować do żabki czy producenta ? Bo nigdy czegoś takiego nie miałam.....


@SlonskoBaba: pretensje kieruj tylko i wyłącznie do siebie, że pijesz w ogóle taki syf.. ( _)
  • Odpowiedz