Wpis z mikrobloga

@adhsklusljhagxnki: @Miszcz_Joda:
Dla mnie PO a PiS to to samo, tyle ze jedni udają pseudopatriotów, katolików a drudzy zgrywają proeuropejskich zachodnich i nowoczesnych, a gdy zdejmie sie sreberko z tego cukierka to w srodku jest to samo gówno

Najbardziej mi odpowiadala konfederacja, bo gospodarczo w wiekszosci sie z nimi zgadzam i jako jedyni chcą upraszczac a nie komplikowac system i są przeciwko rozdawnictwu.
Tyle ze pierwszy strzal w kolano to
  • Odpowiedz
@Tooca_rev generalnie maja ze soba troche wspolnego ale stawianie znaku rownosci to kryminal. Po 89 nie bylo w PL gorszego rzadu niz ZP - skala niekompetencji, nepotyzmu, zlodzoejstwa jest po prostu niesamowita - nie miesci sie w glowie. Kazdy obszar panstwa lezy I jest w rozkladzie. Fiskalnie panstwo ledwo zipie, za PO byla deflacja... takze nie przesadzaj. Co do KONF, zawsze mieli moj glos dopoki memtzen nie zezlomowal sie w HP z
  • Odpowiedz
Fiskalnie panstwo ledwo zipie, za PO byla deflacja... takze nie przesadzaj.


@Fatalbazooka: mysle ze to byla kwestia koniuktury swiatowej gospodarki a nie wynik gospodarczego geniuszu PO
aczkolwiek moge sie mylic bo bylem troche za mlody zeby sie interesowac polityka wtedy

Jezeli wierzysz,ze uproscili by podatki to poszukaj wywiadow ze slawkiem jak mowi,ze to tylko gadanie bo biorac pod uwage nasze zobowiazania - nie da sie tego zrobic na krotko.


@Fatalbazooka:
  • Odpowiedz
@Tooca_rev
W 2008 roku byl swiatowy kryzys, przypomne tylko "zielona wyspe" z ktorej wszyscy (ja tez) sie smiali. Mysle,ze dzisiaj 90% tych ludzi braloby ja w ciemno :) koniunkture to przezarl pis przez 4 lata jechal na tym co rodacy wypracowali w ostatnich 20-30 latach a jak przyszly ciezkie czasy to masz inflacje na poziomie 11%. Co do partii - tez bym takiej chcial, oczywiscie swieckiej ale dziwnym trafem konserwy zawsze ida
  • Odpowiedz