Wpis z mikrobloga

#heheszki #samochody #motoryzacja

#!$%@?ą mnie na łopatki takie samochody jak pic rel poniżej - tutaj akurat Hyundai Elantra. #!$%@? buda, wygląda masywnie i kółeczka jak w wózku sklepowym. Tak wyglądają Ci wszyscy, co na siłowni ćwiczą tylko zestaw dyskotekowy- bicki i klatę xD może i auto nie jest złe ale w życiu bym go nie kupił przez tą komiczna dysproporcję.
Voilaszek - #heheszki #samochody #motoryzacja

#!$%@?ą mnie na łopatki takie samochod...

źródło: comment_16506026605RGgrh8JgnrVIIxgzCQtqy.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
Passaciarze wszędzie widzą problem xd

PS mazda 3 też ma 16 i 18 do tej samej wersji nadwozia

Kup 20' , załóż nowe opony za 6k, pojeździsz, wymienisz cały zawias, maglownicę, plomby w zębach i zrozumiesz

Kto ma wiedzieć ten wie
  • Odpowiedz
@Voilaszek: auto do dostania za 65-70k w salonie (te kilka lat temu), jedno z ładniejszych i pojemniejszych w segmencie C (tak, to kompakt, a spokojnie ładuję do niego rodzinkę 2+2 na wakacje), a ktos mi tu się felg 16-tek czepia. Skoda Octawia w tej cenie wylatywała z salonu na 15-calowych stalówkach ( ͡ ͜ʖ ͡). Najwyższa wersja miała 17-ki w standardzie, do niższych wersji za dopłatą
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: no a jakie opony mają dać na felgi 16-ki? profil 35 czy 45? co do rozmiaru - auto codzienne, więc nie będą dmuchać nadkoli, żeby pomieściły 20-calowe walce. Te auta mają po 132/128 KM mocy, czym tu chcesz oponę 235 rozkręcić na asfalcie? 205/55/R16 jeden z najpopularniejszych rozmiarów i wszystkie auta z segmentu na takich latają
  • Odpowiedz