Wpis z mikrobloga

Po prawej stronie Szojgu który jest ponoć po rozległym zawale, po lewej zaś stronie widzimy putlera który od lat starał się pokazywać na samca alfa i w jak najlepszych ujęciach ze względów pijarowych. Jeśli tak uwiecznili jego "najlepsze momenty" to bez obecności kamer musi wyglądać fatalnie
#ukraina #wojna #rosja
Mokraszparka - Po prawej stronie Szojgu który jest ponoć po rozległym zawale, po lewe...
  • 22
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: Nie jestem ekspertem, ale tym wygląda na choregoe, a to że się tak trzyma tego stołu może oznaczać, że boją się coś pokazać w telewizji. W ogóle siedzi jakiś taki skulony. Nerwica, parkinson, jakaś mocna psychoza może tam już wjeżdzać, bo na pewno paranoja i symbol oblężonej twierdzy już jest od dawna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mokraszparka: wygląda jakby miał stomię na brzuchu i to taką ze sporymi problemami. Już wcześniej wyraźnie coś z tym brzuchwm miał nie tak.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Głowa też jest nienaturalnie opuchnięta w stosunku do reszty ciała. Długotrwałe stosowanie kortykosteroidów daje właśnie taki efekt ( utrata masy mięśniowej w kończynach dająca im wygląd patyków przy jednoczesnym powstawaniu otyłości brzusznej i twarzy okrągłej jak księżyc ).
  • Odpowiedz
Z jednej strony to kagebista, więc może np zwodzić takim wyglądem swoich przeciwników, żeby zobaczyć kto będzie wyrywał się do władzy, kiedy putek jest na ,,łożu śmierci'', z drugiej strony dziwne że pokazuje się go w takim słabym stanie w ruskiej telewizji dla całego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: widziałem w TV dłuższy film, jak przyszedł i siadam przy tym stole. Wyglądał zupełnie normalnie, nie trzymał stołu i mówił normalnie, więc nie wiem dlaczego potem nagle tak dziwnie się zaczął zschowywac.
  • Odpowiedz