Wpis z mikrobloga

@bubba222: lepiej by wyszedł, gdyby za plecami Wiki nie sugerował Marice, że ją wybierze, a potem przy wszystkich mówił o chęci budowania głębszej relacji z Wiki ( ͡º ͜ʖ͡º) Według mnie sam doprowadził do swojego wylotu. A wywalenie Klaudii nadal było dobrą decyzją, bo chłopak przynajmniej miał święty spokój od jej ciągłego trajkotania i płaczu. Ocipiałabym gdybym miała słuchać jej ryku każdego dnia i to najczęściej
@RedBittenApple: bardzo słabe ogniwo, więc jedyny sposób by się utrzymać w programie to dobre relacje ze wszystkimi, zwłaszcza z dziewczynami. On nawet nie jest zainteresowany budowaniem relacji damsko męskich, albo po prostu nie potrafi tego robić. Więc moim zdaniem ta szczerość wynika wprost z tego, że powyżej dupy nie podskoczysz i jedyny twój atut to świadomość twoich ograniczeń.
@Nazanzibar: mimo wszystko doceniam, że gościu nie próbuje robić niczego na siłę. Przecież mógł spokojnie wmówić Laurze, że jest w jego typie i pewnie miałby ciepłe kapcie do końca sezonu. A ten nawet nie próbował ukrywać, że Laura to nie jego bajka xd Serio, wolę jego podejście, niż np. Oliwki, która ściemnia, że ją do Kuby nie ciągnie, a każdy nowy jej się podoba i chce z nim budować relacje (otwiera
@RedBittenApple: Tylko cofnij się do początków, pierwszych iluś tam rajskich rozdań. Zawsze gdy Michał był bez pary i na najbliższym rajskim rozdaniu wybierały kobiety, Michaś każdą dyskusję sprowadzał do rozmów na temat wyborów na RR. Nie potrafił w tak perfidny sposób jak płaczka tego robić, ale jednak ja wyraźnie odniosłem wrażenie, że miał olbrzymie parcie na pozostanie i każdą dyskusję sprowadzał do tego by wybadać grunt, zrobić sobie dobry PR, przekonać