Wpis z mikrobloga

Co się stało, że wymiotło dekodery Canal+ HY4001 (chyba najlepszy Tv box w swojej cenie)? Jeszcze rok temu mozna było przebierać jak w ulęgałkach, ja kupiłem go za 149 zł (można było taniej) a teraz takie kwiatki: https://allegro.pl/produkt/tuner-dvb-t-canal-hy4001-c9fa1552-5cce-4fc5-8c94-deeef1090eb8 #tvbox #androidtv #telewizory #telewizja #pytaniedoeksperta
art212 - Co się stało, że wymiotło dekodery Canal+ HY4001 (chyba najlepszy Tv box w s...

źródło: comment_1650469126w915qvrLDknTYVXlsCRjty.jpg

Pobierz
  • 21
@art212: ktoś mi kiedyś pisał na Mirko, że je ogólnie mają wycofywać ze sprzedaży. A wzmożony popyt nastąpił na chwilę przed zmianą sygnału telewizji naziemnej, w końcu to praktycznie jedyny dekoder dvb-t2 z android tv
@art212: Został wycofany ze sprzedaży, a że jest w miarę ok, to te które pozostały na rynku zaczęły się sprzedawać po 400. Chociaż ostatnio jakaś firma wrzuciła 200-300 szt i sprzedawała po 290.
@Alex_mski: Bo był tani (150 zł) i z podobnymi parametrami jak xiaomi itp. Reklama na forach zrobiła swoje i ceny zaczęły iść w górę. Ja swojego sprzedałem za 400.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber: można też oficjalnie, ale wtedy one są tylko na wypożyczeniu, więc nie powinny być odsprzedawane. Ale jak to u nas,.każdy ma na to #!$%@?.
jedyny DEKODER DVBT z android tv


@DzikiBomber: jest ich dużo więcej, tylko nie za 200 zeta :-)

Ja natomiast ostrzegam, dvb-t w tym dekoderze to kompletny syf, przełącza i działa bardzo wolno, tylko dlatego go nie brałem.

Z tego co sprawdziłem, sprzęt ten tez ma dziwne problemy techniczne, których nie da się obejść, bo są związane z tym, że tam jest soft brandowany c+ i pewne rzeczy są po za kontrolą