Wpis z mikrobloga

Wy poważnie jeszcze oglądacie Hotel w tej edycji? Pozwolę sobie zapytać - dlaczego? W tym sezonie nie znalazłam nikogo, komu warto by poświęcić funta kłaków. Emocje jak na grzybach plus jak wcześniej mało mieszali w hotelu, tak teraz produkcja przegina pałę i miesza na siłę. Jak Wasz odbiór?
(z 10 odcinków albo więcej mam w plecy)
#hotelparadise
  • 10
@ddonewry927: teraz tak nie jest, bo jest na siłę mieszane, a nie faktycznymi relacjami i to akurat mnie znowu drażni, Zdzir w końcu miano Zdzira dostał głównie przez to, że to nim produkcja żongluje a on się wpasowuje w żigolaka ;)
@Mallisso: a w 4 to nie było dymów, co dzieliły widzów? W 4 było na ostro, w tym jest mętnie, to już wolę jak jest spokój jak w 3
@UltimateCraving: tak tu się zgodzę, w ogóle nad JJ i Żmiją jakaś zasłona bezpieczeństwa nałożona, mieszane jest w latach przy których już się wydaje że będzie w końcu coś się stabilizowac, że będą chcieli przy sobie zostać i jej, wyrzucanie Karoliny, teraz blokada Dominiki czy też uparcie trzymanie Michała, po co? Żeby żmija miala koło ratunkowe? Nie jestem fanką nikogo z nich, Kuba mnie bawi gdy jest pijany, przypomina mi to