Wpis z mikrobloga

Ostatnia-OSTATNIA karta do eksperymentów ode mnie. Tutaj zwykła, pusta karta, za pomocą której sami możemy sobie tworzyć własne karty :)

Co robicie? Drukujecie kartę, a potem rysujecie swoje zadania (lub wrzucacie to w kompa), a następnie wykonujecie te zadania. Jak zadanie jest zaliczone, to je sobie odznaczanie i lecicie dalej aż do zakończenia wszystkich wyzwań. Takie podejście powinno wam zapewnić odpowiednie przygotowanie praktyczne do przygotowania się i organizowania sobie diety.

***

Oso chozi? Na podstawie swoich doświadczeń z adaptacji do diety ketogenicznej w 2020 doszedłem do wniosku, że zamiast rzucania się na keto z dnia na dzień, można do tematu podejść inaczej i zrobić wcześniej trening przygotowawczy, który składa się z 3 tematów:
- wiedzy (o co chodzi z tym całym keto?) / Keto-Wiedza
- jedzonka (co jeść na keto?) / Keto-Szama
- oraz organizacji (jak sobie to dobrze ogarnąć?) / Keto-Ogar

Trening ten nazwałem "ketoadaptacją sekwencyjną" (i/lub "keto-szkicami") i obecnie publikuję wszystkie związane z tym informacje na swoim kanale w odpowiedniej playliście: https://youtube.com/playlist?list=PLzLSfN2y-LS3rEEXZxQRtrXMTdRnb2OCD .


Nie uważam, że jest to jedyny i słuszny sposób prowadzenia adaptacji. Jest to po prostu inne podejście.

#dziennikiketogenika #sprawnoscikluczowe
thus - Ostatnia-OSTATNIA karta do eksperymentów ode mnie. Tutaj zwykła, pusta karta, ...

źródło: comment_1650459235wVBshErBatOZNfhxopSKvJ.jpg

Pobierz