Wpis z mikrobloga

Player

1. Kolejny odcinek utwierdzający mnie w przekonaniu, ze Kamil nie jest zainteresowany Agą, nie szuka z nią kontaktu, nie stara się, nie patrzy na nią, właściwie to ona go nudzi. Nawet jak mówi o swoich planach względem niej, to jest to na zasadzie "byc moze wezme to pod uwagę". Aga zbytnio sie wkrecila, zna typa 2 tygodnie, chce rzucic prace i sie przeprowadzac, a Kamil jak Lord Farquuad "Jest to poświęcenie, na ktore jestem gotow". Mam nadzieję, ze Kamil ma jaja i powie Adze, ze nic z tego nie będzie, zanim ta popelni powazne bledy w swoim życiu.

2. Piotr ma vibe takiego kolesia, co w towarzystwie jest taki pocieszny, usmiechniety, ciapciowaty, a sam na sam z partnerka zmienia sie w wyrachowanego psychola wjeżdżającego jej na psychikę. Potem jest zaskoczenie wszystkich bliskich "Ale jak to sie znęcał, przeciez on taki uległy, dzien dobry na klatce mówił". Jeszcze ten obled w oczach, gdy katowal mazde do odciny.

3. Patrycja zachowania na poziomie zwiazku z gimnazjum, fochy, dopierdzielanie, z jednej strony wkurza ją, ze on patrzy na jej potrzeby (zakupy), zeby potem sie #!$%@?, gdy gotuje po swojemu xD No i standardowe domysl sie, czemu jestem zła. Wyszło, ze nie jest gotowa na poważny związek, pójście do programu było bledem i zaczęła panikowac. Adam pomimo plotek z tagu póki co nic nie odwala, ale zobaczymy, cicha woda brzegi rwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 2