Wpis z mikrobloga

stacja wzięła sobie wrzód na doopę i teraz musi się z tym mierzyć.Wzięli gościa z określonymi dolegliwościami.20 odcinków Jay spędził na ławeczce,aż już przestali to pokazywać.Za to teraz codzienna porcja tarła pod kołderką.Pieścić trzeba się z nim,jak z jajkiem,żeby znowu nie zaczął swoich "odmiennych stanów" ławeczkowych.Wyznaczyli mu jedną do towarzystwa i teraz holują ich na chama,diabli wiedzą,dokąd.I teraz problem-wywalić go nie można,bo wróci do Polski,niech trafi do szpitala i będzie gadanie,że przez program.Jej wywalić też nie można,bo jak on to przyjmie?Żmii już 2 razy groził wypad,bo uczestnicy stwierdzili,że jej nie ufają,to:-Ty tu,żmija,siedź,bo co będzie z Jayem,wskaż 3 do wywalenia,to się którąś spuści".Drugi raz,jak powinna być zdyskwalifikowana za bieg obok płotków,w konkurencji,po której Karolina odpadła.Jakoś nikt nie "zauważył",bo co by było z Jayem?...Jedyna chyba para,której przez ponad pół sezonu się nie gotowało w dupach,nic im nigdy nie groziło.Wchodzi nowa-Jaya omija,wchodzi nowy-do żmii nie podbija.A podobno oboje tacy "piękni". Wyznaczyli elDupsi,żeby jego nastroju doglądała,a ta codziennie-"A co tam Jay?Jaki silny jesteś,Jay,Może lodzika,Jay?Lubisz być uległy,Jay?bo jak nie,to zaraz ci tu dwóch sługusów wyznaczymy,jak nie chcesz uległy być."Ciekawe,dokąd ich doholują.To już Algida w tamtym sezonie lepiej działała,bo ona chociaż parę zmieniała,a też holowana była...
#hotelparadise
  • 8
@bubba222: przesadzasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ta para budzi emocje wśród grażynek czy jak im tam i sympatię na wykopie. Zobacz, że są osoby, które do tej pory twierdzą, że oni dużo wnoszą do programu, pomimo że w odcinkach już ich praktycznie nie widać. Produkcja to przewidziała, dlatego na razie są nietykalni. Skoro wzięli Dżeja do programu, po przygodach z Wiktorią w ubiegłym sezonie, to znaczy, że
@bubba222: ja to mam wrażenie, że produkcja robi to specjalnie. W sensie, że nie pokazuję tak Jaya i Elizki żeby właśnie ludzie nie gadali, że pchają ich do finału. Albo wiedzą, że tam coś jebnie i to taka cisza przed burzą i budują napięcie. Generalnie to mam wrażenie, że grupa boi się ich. Jak wyjebią Elize to Jay się odpali i będzie się mścić i na odwrót gdyby wywalili Jay.