Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FunkyMonkey: trzeba odpuścić oglądanie i zostawić sobie tylko tag do oglądania. Pewnie po miesiącu będzie zdziwienie że wyświetlenia spadły o połowę.
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: od początku mówiłem, że on tam jedzie bo się napalił jak żyd na drobne przez ten miecz. Gówno tam znajdzie to wpadnie taka deprecha, że przez pół roku filmu nie zobaczymy, a jak już wrzuci to będzie +40kg na wadze i jeszcze więcej głupich tekstów i zmian głosu z Kapitana Bomby.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: a to wiadomo, że ogląda Sapera, Mańka czy Goblina. Wydaje mi się, że kiedyś na dziennikach odyna pokazywał jakiegoś gościa ze stanów co to fejkuje znaleziska z wody i znajduje niby najnowsze ajfony itp i płakał, że w polsce takiego czegoś znaleźć się nie da ale nie jestem też do końca pewien czy to on tak robił czy ktoś inny bo za czasów dzienników odyna to oglądałem takich małych poszukiwaczy
  • Odpowiedz
  • 3
@DryfWiatrowZachodnich
@Kamilek2323 jeszcze kojarzę jak oglądał Dziennikarskie zero i Stanowskiego z Mazurkiem.

Trzeba odpuścić oglądanie i zostawić sobie tylko tag do oglądania. Pewnie po miesiącu będzie zdziwienie że wyświetlenia spadły o połowę.


@dawid131 polecam, ja tak właśnie robię od tygodnia
  • Odpowiedz