Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie czytam od jakiegoś czasu dużo tagów nt. "relacji" i się zastanawiam, co jest takiego lepszego w "szarej myszce" w porownaniu do np. jakiejs ekstrawertyczki w waszym odczuciu? Wiadomo, kazda postawa ma swoje wady i zalety. Pytam z ciekawości :D
#relacje #tinder #randkujzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
@heyhihello123 ale to nie ma się udać, po prostu oni chcą sobie przytakiwać i klepać się po pleckach to im sprawia wystarczająco radości xD Dla zdrowia i spokojnej głowy lepiej tego wcale nie czytać
  • Odpowiedz
@heyhihello123: no ale niektore raszple maja w sumie w dupie wszystko poza wygladem. czasem wyglad wystarczy. cale szczescie niekazda jest taka.
od ziomka ktory raczej incelem nie jest uslyszalem ze tinder to apka gdzie babki maja absurdalnie wysokie wymagania, a mezczyzni na odwrot. to mi troche starcza i po prostu nie chce mi sie w tym uczestniczyc. ale ludzie z tagu przegryw bardziej skupiaja sie na opisywaniu swojej nienawisci do drugiej
  • Odpowiedz
@heyhihello123: jakiej deprechy, ja tam sie tylko za glowe lapie i zastanawiam sie jak mozna miec w sobie tyle jadu xD
na reddicie inceli kiedys widzialem posta jak typ mowil ze widzial placzaca kobiete i nie mogl powstrzymac smiechu. nie wiedzial, czemu plakala, ale sprawialo mu to radosc
  • Odpowiedz
jedyna ktora spotka tego jedynego czytaj nie stracila dziewictwa


@kasztanowcowiaczek: bo wypopki to mentalne muslimy: chop to ma ruchać co się rusza "Habibi ajlawju" a u baby będą błony z mikroskopem szukać
  • Odpowiedz