Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxone
Witam
Zakupiłem konsole Xbox x series z dwoma padami jeden pad działa ten oryginalny. A drugi tak jak mówił sprzedawca działa tylko po kablu jakaś usterka. Po podłączeniu konsoli w domu okazało się że ten pad model 1708 działa bezprzewodowo. Ale szczęście trwało 2 tygodnie i działa tylko po kablu przy bateriach bądź Aku w ogóle nie reaguje na guziki. Możecie sprawdzić miernikiem przy podłączeniu do portu USB jakie macie napięcie na -+ do baterii u mnie to około 0.8v. Bądź gdzie szukać rozwiązania awarii. Po podłączeniu do ładowarki USB pad działa bezprzewodowo
  • 6
@Tomek_Tcz: pad jest oryginalny w wersji camo widać że nigdy nie rozbierany. Bardziej szukam porad z schematami co sprawdzić miernikiem i jakie napięcie powinno być przy samym podłączeniu do portu USB na stykach baterii. Uwaria mam nadzieję że jakaś drobną bo działał dwa tygodnie prawidłowo.
@voromis: wez napisz do jakiegos serwisu żeby ci podali wartość lub do tego ziomka na YT, co naprawia elektronikę. Obstawiam, że maja jakieś schematy( ͡° ͜ʖ ͡°)