Wpis z mikrobloga

GRY NASZEGO DZIECIŃSTWA Część druga
https://nerdheim.pl/post/gry-naszego-dziecinstwa-czesc-druga/

Słyszycie dźwięk płyty CD w napędzie komputera? Macie wrażenie, że 2 MB RAM-u zmieniło wasze życie na lepsze o jakieś… 50 razy? Czy pyrkający modem od internetu wydaje cały czas takie dźwięki, jakby w środku był sam szatan? Czy wasza półka nie mieści już gigantycznych opakowań po grach? Czujecie to? Nie wiem jak wy, ale ja czuję to tak mocno i intensywnie, że aż łzy same napływają do oczu. Tak – to zapach nostalgii! Czas na drugą część naszego redakcyjnego zestawienia gier dzieciństwa. Tym razem siedmiu wspaniałych wysłanników przeszłości zabierze was w kolejną podróż, gdzie piksele atakowały oczy graczy, rozgrywka często nie należała do najłatwiejszych, ale za to była niezwykle satysfakcjonująca. Jesteście ciekawi, co tym razem wam zafundujemy? Zapraszamy więc do wpisu – osobom wrażliwym na słowa retro, nostalgia, „CD-Action” czy NES polecamy zaopatrzyć się w chusteczki lub znaleźć parę wolnych chwil na poszperanie w internecie – odkryłem parę perełek, które można po latach kupić. Wspomnienia są cudowne, ale chciałoby się wrócić do tych tytułów sprzed lat jeszcze raz.
#gry #pcmasterrace #xbox #playstation #retrogaming #grajzwykopem #nerdheim
Pobierz
źródło: comment_1650209661d8ymRd0mdF51YXaUQa7ifc.jpg
  • 5