Wpis z mikrobloga

@szarytusz: Wolski widzi potencjalne okrążenie sił ukraińskich we wschodniej części frontu. A raczej zagrożenie, bo nie wyrokuje jeszcze i nie twierdzi, że Ukraińcy są na straconej pozycji. Mimo wszystko jego analiza jest i tak najbardziej pesymistyczna ze wszystkich, które znam a znam ich kilka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mystige: @Mystige: pamiętajcie, że na początku marca według Wolskiego miał być endgame, a potem co tydzień wieścił upadek Mariupola. Facet zna się na technice, ale jego analizy są #!$%@? warte.
  • Odpowiedz
@hajnekan: No mnóstwo ludzi mówi o kotle tam, od pierwszego dnia w zasadzie. Taka geografia. Natomiast Wolski dość konsekwentnie patrzy na rzeczy pesymistycznie - takie opinie też się przydają, nawet jak koniec końców nie jest tak źle lub wręcz jest ok. Ale nie mówi o tym w sposób bardzo odbiegający od tego co piszą ci analitycy co wrzucają na wykop.Tutaj dużym problemem jest to, że nie mamy zupełnie pojęcia jakie
  • Odpowiedz
@Mystige: wolę pesymistycznego wolskiego niż optymistycznego wolskiego, bo jak nie wyjdzie to będzie mi smutno, a tak to się miło zaskoczę :)
  • Odpowiedz
@SzalonyOgorek: No to dałem linka do profili, które robią mapy, ale takiej, która ma live sytuację cały czas aktualizowaną to dokładnej raczej nie znajdziesz, a przynajmniej ja nie znam.
  • Odpowiedz